Wiadomości

2 dni temu

Po otrzymaniu zgłoszenia o mężczyźnie, który wpadł do Narwi i nie potrafił się z niej wydostać, policjanci natychmiast ruszyli mu z pomocą i wydostali go z lodowatej wody.


2 dni temu

Szeregu włamań do kiosków dopuścili się młodzi mieszkańcy powiatu giżyckiego. Na ich trop wpadli kryminalni z Giżycka po kolejnym włamaniu. Włamywacze na potęgę kradli tytoń, papierosy, zapalniczki. Pokrzywdzeni straty wycenili na łączną kwotę ponad 40 tys. złotych.


3 dni temu

Policjanci przedstawili zarzut podrobienia podpisu na mandacie karnym dla 27-letniej mieszkanki Łomży. Kobieta, jadąc pojazdem marki Nissan, została zatrzymana do kontroli drogowej w Piszu. Ukarana została przez funkcjonariuszy mandatem za jazdę bez uprawnień.


3 dni temu

- Byłam w szoku, że udało mi się zdobyć tytuł Miss Polski Widzów Polsatu, jestem naprawdę bardzo szczęśliwa.


3 dni temu

W związku z rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego, w piątek 22 stycznia br. o godz. 12:00, przedstawiciele władz Łomży złożą kwiaty i zapalą znicze pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej.


3 dni temu

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje dotyczące liczby osób zakażonych koronawirusem w kraju. Z raportu wynika, iż w ciągu ostatniej doby w Polsce przybyło 6 919 chorych na Covid-19. W przypadku naszego województwa jest to 329 zakażonych (na 1196 przeprowadzonych testów).


3 dni temu

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem nadzoruje śledztwo w toku którego Ireneuszowi W., 62 – letniemu mieszkańcowi Nowego Wykna, przedstawiono zarzut popełnienia zbrodni usiłowania zabójstwa.


3 dni temu

Do 31 stycznia został przedłużony okres wypłaty dodatkowego zasiłku opiekuńczego.


3 dni temu

992 mln euro – tyle ma otrzymać województwo podlaskie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2021-2027. Podlaskie może również liczyć na wsparcie z Programu Polska Wschodnia, którego budżet to aż 2,5 mld euro oraz kontraktu programowego o wartości 7 mld euro.


3 dni temu

We wtorek (19.01) wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył Mieczysławowi Bruszewskiemu Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz pielęgnowania pamięci o najnowszej historii Polski.


© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies