Wiadomości

3 dni temu

W miniony weekend policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym sześciu kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Cztery z tych kontroli miały miejsce w Marianowie.


3 dni temu

Głosowaniem internetowym na kandydatów w kategoriach "Ambasador Ziemi Łomżyńskiej" i "Firma z sercem" rozpoczął się w trzeci etap konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021 r. Głosowanie potrwa do 31 października 2021 roku.


3 dni temu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że od dziś ruszają zapisy drużyn do kolejnego sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki MOSiR Łomża 2021/2022. Tak jak w poprzednich edycjach ligi wszystkie zainteresowane amatorskie drużyny…


3 dni temu

Wczoraj łomżyńscy policjanci przeprowadzili na terenie miasta i powiatu działania pod nazwą „Trzeźwy poniedziałek”. Okazało się, że dwóch kierowców zdecydowało się wsiąść za kierownicę ,,na podwójnym” gazie. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


3 dni temu

19-miesięczna Julia Kierzkowska z Jedwabnego, ma krytyczną wadę serca i została zakwalifikowana do operacji w Bostonie na początku przyszłego roku. Mnóstwo osób i firm zaangażowało się w pomoc, starając się uzbierać 2,5 mln zł. Trwa walka z czasem. Po 3 miesiącach wciąż brakuje 2/3 sumy.


3 dni temu

Na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie zapisało się dzisiaj 206 mieszkańców Łomży powyżej 60. roku życia. Pierwsze osoby zostaną zaszczepione w dniach 21-22 października br.


3 dni temu

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty czternastej emerytury. Dodatkowe świadczenie zostanie wypłacone z urzędu. Nie trzeba będzie składać żadnego wniosku. Pierwsze wypłaty trafią do uprawnionych pod koniec października.


3 dni temu

Dzielnicowy i profilaktyk Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łomży spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży, aby porozmawiać o współczesnych formach niewolnictwa.


4 dni temu

Paulina Waszelewska jest kandydatką na stanowisko dyrektora Muzeum Północno – Mazowieckiego w Łomży. Do konkursu przystąpiło sześć osób, z których pięć spełniających wymogi formalne przeszło do kolejnego etapu.


4 dni temu

Oszuści internetowi nie próżnują. Wykorzystują portale ogłoszeniowe oraz komunikatory internetowe, aby wyłudzić od potencjalnych ofiar jak największą sumę pieniędzy. Ostatnio ich ofiarą padła 28-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego.