Wiadomości

2 dni temu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o groźby, rozbój oraz szereg kradzieży. Mężczyzna notorycznie co kilka dni, odwiedzał jedną ze stacji paliw, gdzie groził jej pracownikom. 44-latek usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.


2 dni temu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 37-latka. Mężczyzna ukradł dwa klimatyzatory z terenu Urzędu Miasta. Teraz za swoje postepowanie odpowie przed sądem.


2 dni temu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyzna ukradł kurtkę wartości blisko 600 złotych w jednym z łomżyńskich sklepów. Złodziej kurtki został ukarany mandatem karnym.


2 dni temu

Rolnicy po raz kolejny blokują DK61 w Marianowie. To trzeci z rzędu piątek kiedy przejazd z Piątnicy w kierunku Kisielnicy drogą krajową jest niemożliwy.


2 dni temu

Remonty parkingów przy ul. Polowej 51B, Wojska Polskiego 161B czy Orliku przy ul. Katyńskiej, to działania, które w najbliższym czasie zamierza podjąć samorząd Łomży. Wśród inwestycji realizowanych przez miasto, wiele dotyczy przedsięwzięć drogowych.


2 dni temu

Polska Fundacja „Filary Rozwoju” oraz Fundacja Foton zapraszają do udziału w projekcie „(Mamy) Umiejętności i inspiracje do pracy w sieci!". Dedykowany jest matkom przebywającym na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, będących bez pracy.


2 dni temu

Zdjęcia osób w białych kimonach z kolorowymi pasami często gościły na łamach łomżyńskich mediów. Powodem były sukcesy krajowe i międzynarodowe, jakie odnosili łomżyńscy karatecy.


3 dni temu

Przedstawienie stanu bezpieczeństwa w powiecie łomżyńskim, omówienie efektów pracy policjantów za ubiegły rok oraz plany na najbliższe 12 miesięcy – to główne zagadnienia wczorajszej odprawy w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży.


3 dni temu

Łomżyńscy mundurowi zatrzymali sprawców pobicia. Dwóch braci pobiło kolegę, który zaprosił ich na imprezę. Obydwaj usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolność.


3 dni temu

Koniec miesiąca przyniesie premierę jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów roku – „Diuna: Część druga”, jak również nowości dla całej rodziny – „Pies i kot”.