Wiadomości

4 dni temu

Dwa dni po pożarze budynku gospodarczego zlokalizowanego w Sławcu, w tej samej miejscowości i na tej samej ulicy doszło do kolejnej interwencji służb ratunkowych. Tym razem strażaków wezwano do pożaru domu.


4 dni temu

Dziś po godzinie 13:00 na ulicy Niemcewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW. Auto wpadło na latarnię usytuowaną na wysokości Przedszkola Publicznego Nr 14. Kierowca osobówki najprawdopodobniej wpadł w poślizg.


4 dni temu

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch 30-latków, którzy wyważyli drzwi do jednego z mieszkań w Łomży, weszli do środka i urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem. Mężczyznom przeszkodzili mundurowi z ,,patrolówki”, którzy zjawili się po kilku minutach.


4 dni temu

Mieszkaniec Łomży podejrzany o znęcanie się i zabicie psa, którego wyrzucił przez okno z czwartego piętra, nie trafi do aresztu. Sąd nie uwzględnił takiego wniosku prokuratury.


4 dni temu

O narażenie życia pacjentki i jej dziecka oskarżyła Prokuratura Regionalna w Białymstoku jednego z łomżyńskich lekarzy. Chodzi o wydarzenia sprzed dwóch lat.


4 dni temu

Płatnicy, którzy czekają na wejście w życie przepisów Tarczy antykryzysowej 7.0, mogą już teraz składać wnioski o odroczenie terminu płatności składek za styczeń 2021 r. np. o miesiąc, czy dwa. Aktualnie trwają prace nad rozporządzeniem rządu wprowadzającym tzw.


4 dni temu

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje dotyczące liczby osób zakażonych koronawirusem w kraju. Z raportu wynika, iż w ciągu ostatniej doby w Polsce przybyło 4 835 chorych na Covid-19. W przypadku naszego województwa jest to 126 zakażonych.


4 dni temu

Do kolneńskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który stawił się na wezwanie wystawione wcześniej przez policjantkę. Okazało się, że 67- latek na parking komendy przyjechał samochodem, pomimo posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.


4 dni temu

Trwa nabór do kolejnej edycji Podlaskiej Marki. Swoich faworytów można zgłaszać w dziewięciu kategoriach i - w tym roku wyjątkowo - aż do 31 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, oprócz zwycięzców wskazanych przez kapitułę konkursu, najlepszą podlaską markę wybiorą konsumenci.


5 dni temu

W poniedziałek po feriach do nauki w trybie stacjonarnym wrócili najmłodsi uczniowie. Nauka stacjonarna w klasach IV-VIII i w szkołach średnich jest zawieszona do 31 stycznia.


© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies