Wiadomości

5 lat(a) temu

Piątek … 1. MOTOSFORA 2015 - Nowogród … 2. PIKOTERIA Muzyczny piątek - "Kim jestem - jestem sobie" 3. SKITTLES PARTY w Yam Caffe … 4. Quattro - Freaky Friday … 5. Kino Millenium … MAŁY KSIĄŻĘ dubb   14:00 … MAŁY KSIĄŻĘ 3D dubb   16:00 … MISSION: IMPOSSIBLE ROUGE NATION nap.  18:00, 20…


5 lat(a) temu

Gmina Piątnica aplikowała w miesiącu czerwcu br. o rządowe dofinansowanie utworzenia Dziennego Domu „Senior – Wigor”.


5 lat(a) temu

W miniony wtorek tuż po godzinie 19.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o dwóch młodych mężczyznach, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, którzy zniszczyli drzwi wejściowe do jednego z lombardów na terenie miasta. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce.


5 lat(a) temu

Zapisz swoje dziecko już dziś! Co tydzień inny plan ciekawych i kreatywnych zajęć.   … {gallery}2015/Sierpien/08-06_swiat{/gallery} Foto: Świat Zabaw


5 lat(a) temu

Wczoraj około 12.30 policjanci z Posterunku Policji w Śniadowie uzyskali informację, że kierujący citroenem, najechał na znaki drogowe i przewrócił je, po czym nie zatrzymując się odjechał w stronę Łomży. Mundurowi natychmiast ruszyli we wskazanym kierunku.


5 lat(a) temu

  … Kryminalni z Suwałk już od pewnego czasu pracowali nad sprawą narkotykową, z którą związek mógł mieć 57-letni mieszkaniec miasta. Z ustaleń policjantów wynikało, że w najbliższym czasie mężczyzna będzie miał przy sobie dużą ilość środków odurzających.


5 lat(a) temu

Około godz. 11.30 opuści Sejm i uda się do Archikatedry Warszawskiej. Tam o 11.50 zostanie odprawiona msza w intencji Ojczyzny i prezydenta inaugurującego służbę.


5 lat(a) temu

Dzisiaj około północy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o wypadku w rejonie miejscowości Pieńki, na drodze pomiędzy Michałowem a Gródkiem. Na wskazane miejsce natychmiast pojechali mundurowi.


5 lat(a) temu

1 sierpnia do Kuźnicy przyjechała w składzie wagonów m.in. pusta izoterma z Białorusi. Oględziny zewnętrzne nie wskazywały na coś nietypowego. Celnicy jednak zdecydowali o przeprowadzeniu oględzin wnętrza wagonu. Mimo trudności w dostaniu się do środka, drzwi zostały otwarte.


5 lat(a) temu

  … Komunikat ŁSM: Zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży informuje, że w związku z falą upałów, od dnia 5 sierpnia b.r. do odwołania, biura Zarządu i Administracji Osiedlowych czynne będą w godzinach 7:15 – 14:00. Usterki można będzie zgłaszać pod całodobowymi nr tel.…


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

    © 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

    Regulamin | Polityka prywatności i Cookies