Wiadomości

5 lat(a) temu

Momentem kulminacyjnym łomżyńskich uroczystości związanych z Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej był biało-czerwony piknik rodzinny podczas, którego po raz kolejny udało się rozwinąć ponad 50-metrową flagę uszytą w ubiegłym roku przez spółdzielnię socjalną Alexis.


5 lat(a) temu

Od kilku lat w holu głównym Komendy Miejskiej Policji w Łomży funkcjonuje ogólnodostępny alkomat. Każdy kierowca może zbadać swoją trzeźwość. Nawet na drugi dzień po spożywaniu alkoholu w organizmie może znajdować się niedozwolona dawka alkoholu.


5 lat(a) temu

W czwartek 2 maja, na terenie wojskowych Warsztatów Technicznych J.W. 4226 w Łomży spotkali się przedstawiciele wojska, władze miasta i powiatu, politycy, samorządowcy, kombatanci, harcerze oraz mieszkańcy Łomży by upamiętnić Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.


5 lat(a) temu

Wczoraj po godzinie 21.00 pomiędzy Nowogrodem a Mątwicą doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pomimo sporych zniszczeń widocznych na pojazdach marki audi i renault, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.


5 lat(a) temu

Trwa majowy weekend, podczas którego funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania na drogach. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących. Pomagają dojechać do celu i chronią przed kierowcami, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego.


5 lat(a) temu

Projekt pn."Moja jedyna biało - czerwona!" jest pomysłem trzech koleżanek: Anny Sakowskiej, Moniki Balewskiej i Katarzyny Frąckiewicz na uczczenie Święta Flagi i 228 rocznicy Konstytucji 3 Maja.


5 lat(a) temu

Dziesięciolecie powstania przedsiębiorstwa oraz przyznanie tytułu najbardziej innowacyjnej firmy w województwie podlaskim w zakresie zielonej energii były powodem spotkania prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego i jego zastępcy Andrzeja Garlickiego oraz Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Marka…


5 lat(a) temu

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał na wtorkowym (30.04.) posiedzeniu dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego w wysokości miliona złotych pięciu projektom skierowanym do osób najbardziej potrzebujących.


5 lat(a) temu

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży podpisał umowę o współpracy z firmą STRABAG Sp.


5 lat(a) temu

Uwaga - Łomża: Policjanci otrzymali przed chwilą dwa sygnały, że oszuści znowu próbowali oszukać seniorów.. Do starszej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta i przekazał, że córka miała wypadek.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE