Wiadomości

5 lat(a) temu

  … Nasze miasto reprezentował klub MKS Medyk Łomża, który świetnie zaprezentował się podczas tej imprezy. Młodzi łomżyniacy mierzyli się ze swoimi rówieśnikami w konkurencjach sprawnościowych oraz w walce sportowej.


5 lat(a) temu

Krystian Cwalina w kat.-70kg Senior oraz Daniel Kaczorowski w kat.-77kg Junior wygrywając po trzy pojedynki okazali sie najlepsi w swoich kategoriach. Drugie miejsce zajął Karol Czaplicki w kat.-77kg Senior ulegając tylko w finale swojemu przeciwnikowi.


5 lat(a) temu

  … Wczoraj na placu przy Kościele Krzyża Świętego w Łomży, mundurowi ustawili symulator zderzeń. Policjanci rozdawali ulotki, odblaski i materiały informacyjne oraz zachęcali do jazdy symulatorem zderzeń.


5 lat(a) temu

  … Planowany koszt: – 1 500 zł … Dla dzieci ubezpieczonych w KRUS-ie – 750 zł.


5 lat(a) temu

Kibice z SP2 m.in. bezbłędnie udzielali odpowiedzi w konkursie wiedzy o reprezentacji, zdobywając niezbędne do kibicowania gadżety, malowali twarze (oczywiście na biało – czerwono) oraz podziwiali występy cheerleaderek. Mogli także zgłosić do konkursu hasło dopingujące polskich piłkarzy.


5 lat(a) temu

A ponieważ film jest tekstem kultury, należy go „czytać”, rozumieć, interpretować, umieszczać w różnych kontekstach, czynić z niego atrakcyjne narzędzie w pracy wychowawczej każdego nauczyciela.


5 lat(a) temu

  … W popularnej Wecie kandydatem na dyrektora została Bogumiła Olbryś. Ze stanowiska dyrektora ustępuje po osiągnięciu wieku emerytalnego i zakończeniu kadencji wieloletnia dyrektorka szkoły Albina Teresa Galik- Chojak.


5 lat(a) temu

Prezydent Mariusz Chrzanowski przypomniał, że już kiedyś na sali konferencyjnej Ratusza ważyły się losy klubu. - Dzięki grupie osób na czele z Jarosławem Kuleszą udało się odbudować ŁKS.


5 lat(a) temu

  … Prace rozpoczną się od ul. Zjazd i będą wykonywane odcinkami: - ul. Zjazd – od mostu przez rzekę Narew do Placu Kościuszki; … - ul. Wojska Polskiego – od Ronda św. Brunona do ul. Meblowej; … - ul. Wojska Polskiego – od ul. Meblowej do granicy miasta; … - ul. Wojska Polskiego – od ul.


5 lat(a) temu

  … W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że ten sezon taneczny jest bardzo bogaty w sukcesy, osiągnięcia i wyższe klasy taneczne. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE