Wiadomości

5 lat(a) temu

Prezydent Łomży ogłosił wyniki głosowania w wyborach do Łomżyńskiej Rady Seniorów oraz podał jej skład na nową kadencję. Spośród 27 kandydatów do rady weszło 10 osób, które w wyborach odbywających się 25 lutego br.


5 lat(a) temu

Wojskowy MIG-29 rozbił się w lesie w okolicach miejscowości Drgicz na Mazowszu. Pilot katapultował się i przeżył – poinformował major Mirosław Guziel, rzecznik 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej.


5 lat(a) temu

Minął czas pracy związanej z dokumentacją, przetargiem i pozyskaniem środków zewnętrznych, a nadeszła chwila, na którą czekają Jarnuty i cała gmina Łomża – budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach staje się faktem.


5 lat(a) temu

Współpraca pokrzywdzonego i policjantów doprowadziła do zatrzymania 24-latka podejrzanego o kradzież roweru. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty.


5 lat(a) temu

System gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie obejmuje te nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Ustawa o utrzymania czystości i porządku w gminach nakłada na właścicieli gospodarstw obowiązek uiszczenia opłaty za wywóz odpadów komunalnych.


5 lat(a) temu

Do końca lipca mogą potrwać utrudnienia w ruchu w związku z przebudową skrzyżowania z sygnalizacją świetlną na wysokości Galerii Veneda. Prace powinny rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu i będą polegały na budowie wlotu do nowo powstającego obiektu handlowego po drugiej stronie ulicy.


5 lat(a) temu

Już po raz szósty ulicami naszego miasta przeszedł Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj o 17.00 bezpośrednio po Mszy za Ojczyznę w intencji Żołnierzy Wyklętych w łomżyńskiej Katedrze.


5 lat(a) temu

- Postanowiliśmy wystawić 3 zupełnie nowych i początkujących zawodników i jak widać opłacało się. Jednak to co uczynili i jak zaprezentowali się na tych zawodach przeszło nasze oczekiwania i tak poznajcie- opowiada Damian Zorczykowski o dokonaniach łomżńskich zawodników w Sochaczewie.


5 lat(a) temu

W dniu wczorajszym podlascy policjanci zatrzymali 16 sprawców przestępstw w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Na drogach regionu obyło się bez wypadków. Policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych, interweniowali łącznie 365 razy.


5 lat(a) temu

W sobotę 2 marca odbyła się 13. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej "Radość spod kapelusza". W kategorii piosenka największym uznaniem jury cieszyła się białostoczanka Alicja Gudowska, zaś najlepszym recytatorem okazał się Kacper Siwiak z Łukowa.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE