Wiadomości

5 lat(a) temu

Łomżyńskie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości powoli dobiegają końca. Na szczególną uwagę i miano niecodziennego wydarzenia zasługuje historyczny video mapping wyświetlony przed godzina 18.00 na fasadzie Ratusza.


5 lat(a) temu

Spółdzielnia socjalna Alexis uszyła biało – czerwoną flagę z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczyste wyeksponowanie flagi nastąpiło dziś na Starym Rynku w ramach Pikniku Patriotycznego, który został zorganizowany przez Urząd Miasta.


5 lat(a) temu

W całym kraju trwają uroczystości związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Główne łomżyńskie uroczystości odbyły się - tradycyjnie już - pod tablicą pamiątkową ku czci Leona Kaliwody, przy ul. Sienkiewicza.


5 lat(a) temu

Rozpoczął się najważniejszy dzień łomżyńskich obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Tegoroczne wydarzenia odbywają się pod hasłem „Łomża dla Niepodległej”. W dzisiejszym programie obchodów znajdziecie Państwo m.in.


5 lat(a) temu

Twórcy popularnego kanału Wheel with it. zawitali do Zambrowa. Wszystko za sprawą prawdziwej bestii jaka jeździ po ulicach miasta. Z daleka niepozorny, zwykły, jeden z wielu - Passat B6 kombi. Po bliższym poznaniu vw robi potężne wrażenie.


5 lat(a) temu

Obchody Święta Niepodległości są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, od dwudziestu lat noszącej imię Marszałka Józefa Piłsudskiego.


5 lat(a) temu

Wczoraj w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy odbył się koncert galowy podsumowujący działania związane z autorskim projektem GOK-u zatytułowanym „Rozmaitości Folkowo-Patriotyczne”.


5 lat(a) temu

4 listopada br. w gościnnej sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Drozdowie, odbył się finał projektu pn.


5 lat(a) temu

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w dniu 09 listopada 2018 roku do Sądu Okręgowego w Łomży skierowano akt oskarżenia p-ko Andrzejowi P., któremu zarzucono usiłowanie dokonania zabójstwa Krzysztofa M. w dniu 24 sierpnia 2018 roku w miejscowości Modzele Skudosze…


5 lat(a) temu

W dniu 06 listopada 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyła się uroczystość, w trakcie której Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej Pan Włodzimierz Wójcicki z członkami komisji przekazał zaświadczenia o wyborze na radnego powiatu.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE