Wiadomości

5 lat(a) temu

Łomżyński Domek Pastora w dniach 7 i 13 grudnia br. gościł na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków LOT ZŁ członków i zaproszonych gości stowarzyszenia.


5 lat(a) temu

Na niezwykłe znalezisko celnicy natknęli się podczas szczegółowej kontroli volkswagena passata. Jego kierowca próbował tłumaczyć funkcjonariuszom, że przedmioty które przewozi w bagażniku to zwykły złom.


5 lat(a) temu

Na podstawie § 2 Regulaminu udzielania stypendiów za szczególne osiągnięcia w nauce będącego załącznikiem do uchwały Nr XXVIII/258/2016 Sejmiku Województwa Podlaskiego z dnia 26 września 2016 r.


5 lat(a) temu

- Zapraszam wszystkich mieszkańców Łomży, a także regionu, aby licznie stawili się na Starym Rynku. Wspólnie podzielmy się opłatkiem i złóżmy sobie świąteczne życzenia – zachęca do udziału w Łomżyńskiej Wieczerzy Wigilijnej Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.


5 lat(a) temu

- Jest to bardzo ważne wydarzenie dla naszego miasta. Wykorzystujemy swoją szansę – mówi Mariusz Chrzanowski.


5 lat(a) temu

Były to kolejne Mikołajki zorganizowane przez Krystynę Gajewską. W pomoc przy tegorocznej organizacji włączyło się także Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych "JA i TY". W ubiegłym roku prezenty otrzymały dzieci z rodzin objętych pomocą łomżyńskiego MOPS.


5 lat(a) temu

Spotkanie, przeprowadzone przez specjalistów z PUP obejmie kwestie dotyczące pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na szkolenie pracowników, możliwości pozyskania z urzędu pracy przeszkolonych bezrobotnych jako kandydatów do pracy oraz możliwości zatrudnienia cudzoziemców.


5 lat(a) temu

Przedstawiciele wszystkich służb mundurowych, pracownicy, a także zaproszeni goście, spotkali się w poniedziałek na wspólnej Wigilii. Była to okazja do podzielenia się opłatkiem. Padło wiele ciepłych słów i moc gorących, serdecznych życzeń.


5 lat(a) temu

Od godz 12:00 wszyscy uczniowie rozpoczęli zmagania z testem wiedzy, który obejmował zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa, obronności i terroryzmu. Test składał się z 40 pytań zamkniętych a na jego rozwiązanie przeznaczona była 1 godzina.


5 lat(a) temu

Do zdarzenia doszło około 3.00 nad ranem w pobliżu dyskoteki Cuba Libre przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce. Jak donosi portal moja-ostrolek.pl młody chłopak został ugodzony nożem w plecy lub w głowę. Sprawcy uciekli pomiędzy bloki, a poszkodowany trafił do szpitala.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE