Wiadomości

7 dni temu

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 40-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 200 gramów amfetaminy oraz ponad 70 gramów 4-CMC. Mężczyzna część narkotyków schował w puszce po golonce.


7 dni temu

Tylko w tym tygodniu policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym siedmiu kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.


7 dni temu

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zatrzymali nielegalny transport odpadów. W ciężarówce skontrolowanej w Ogrodnikach przy granicy z Litwą znajdowało się blisko 10 ton uszkodzonych palet i pozostałości po obróbce płyt wiórowych.


7 dni temu

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z dziennikarzem Michałem Olszańskim. Wydarzenie odbędzie się 20 października (środa) o godz. 18.00 w Hali Kultury. Michał Olszański - pedagog i dziennikarz radiowy oraz telewizyjny.


7 dni temu

Przed nami ostatnia tegoroczna odsłona Jesiennego Kina Samochodowego. W sobotę 16 października br. o godz. 18:00, na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości przy ul. Akademickiej w Łomży, można będzie obejrzeć niemiecko-brytyjską animację familijną „Potworna Rodzinka”.


1 tydz. temu

W związku z przypadającym 14 października Dniem Edukacji Narodowej w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży odbyły się uroczyste obchody święta pracowników łomżyńskiej oświaty.


1 tydz. temu

27-latek wpadł w ręce policjantów ze Śniadowa i Nowogrodu podczas kontroli drogowej. Kierowca toyoty ,,zapomniał", że w podłokietniku są narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


1 tydz. temu

Kolejne przejścia przez ulice doświetlane są w naszym mieście w celu zwiększenia bezpieczeństwa pieszych. Ale to nie jedyne działania w tym zakresie.


1 tydz. temu

14 października, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w obecności przedstawicieli władz samorządowych, duchowieństwa i kadry pedagogicznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, uroczyście odsłonięto tablicę upamiętniającą bohaterów tajnego nauczania.


1 tydz. temu

W dniach poprzedzających Dzień Edukacji Narodowej prezydent Mariusz Chrzanowski odwiedził wszystkie szkoły podstawowe podlegające pod samorząd Łomży. W spotkaniach z uczniami i dyrektorami uczestniczył także dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Modzelewski.