Wiadomości

1 tydz. temu

W minioną sobotę łomżyńska pływalnia „Wodny Park” była areną zmagań młodych pływaków, którzy rywalizowali podczas Wiosennych Zawodów Pływackich pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomża, których organizatorem był łomżyński klub pływacki UKS Butterfly, a współorganizatorem Miasto Łomża i MOSiR Łomża.


1 tydz. temu

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi lekkoatleci z klubów PREFBET-SONAROL i PREFBET ŚNIADOWO Łomża podczas Podlaskich Wojewódzkich zawodów LDK 2024. W większości zaczynający przygodę z lekką atletyką zawodnicy kategorii U16 i U14 zdobyli 9 medali.


1 tydz. temu

Tegoroczne obchody dni Łomży zaplanowano na weekend w połowie czerwca. Piętnastego na muszli koncertowej przy ul.


2 tyg, temu

O 12.40 na DK61 na wysokości miejscowości Sulki (gmina Miastkowo) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego i busa. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Miastkowo i Chojny Młode. Kierowca busa został zabrany karetką pogotowia do szpitala.


2 tyg, temu

Policjanci zatrzymali 38-latka, który kierował fordem mając niemal promil alkoholu w organizmie. Jazdę zakończył na drzewie. Mówił policjantom, że podwoził nieletnią siostrzenicę i jej koleżankę do sklepu.


2 tyg, temu

Organizacja Łomżyńskiego Forum Kobiet była głównym temat spotkania prezydium Łomżyńskiej Rady Kobiet z prezydentem miasta Mariuszem Chrzanowskim.


2 tyg, temu

Policjanci pojechali na interwencję i zatrzymali 32-latka poszukiwanego przez sąd w Nowym Mieście Lubawskim. Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższych 7 miesięcy.


2 tyg, temu

Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali kobietę, która miała przy sobie środki odurzające. Wcześniej 27-latka uciekła z taksówki nie płacąc za kurs. W chwili zatrzymania mieszkanka powiatu ostrołęckiego była pod wyraźnym wpływem alkoholu. Kobieta trafił do policyjnego aresztu.


2 tyg, temu

Pracowicie długi majowy weekend spędzili lekkoatleci Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Łomża, którzy wzięli udział w 4 imprezach, zajmując wysokie lokaty.


2 tyg, temu

„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję..." - to początek roty ślubowania, którą wypowiedziało dziś 29 policjantów. Nowo przyjęci policjanci przygodę z mundurem rozpoczną od szkolenia zawodowego…