
Płatnicy zwolnieni z opłacania składek, którzy nadpłacili bądź opłacili składki do ZUS za kwiecień i maj, od 20 września mogą wystąpić o ich zwrotu lub zaliczenia na poczet przyszłych zobowiązań.
Już 25 września w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie się I Łomżyński Piknik Integracyjny Osób z Niepełnosprawnością "Bądźmy Razem, JA i TY". Organizatorem wydarzenia jest Łomżyńska Społeczna Rada ds.
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Miejsca kontroli drogowej zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Policjanci na terenie miasta odnotowali w dniu dzisiejszym 2 próby usiłowań oszustwa metodą na policjanta. Osoba dzwoniąca do seniorów na numer stacjonarny podaje się za funkcjonariusza CBA. Informuje, że zatrzymano grupę przestępczą zajmującą się podrabianiem dokumentów tożsamości.
18-letni kierowca opla jechał przez Stawiski z prędkością 102 km/h. Jego jazdę przerwali funkcjonariusze z kolneńskiej drogówki. Młody mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Miejsce kontroli nie było przypadkowe.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
7,5 metrowy, prosty, drewniany krzyż stanął w Wierzbowie, aby upamiętnić żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, uczestników Bitwy pod Wierzbowem w dniu 18 września 1945 roku, poległych oraz aresztowanych i zamordowanych przez komunistów.
Dyżurny wysokomazowieckiej jednostki o godz 7.29 został poinformowany o zdarzeniu drogowym na drodze relacji Kalinowo Solki - Nowe Kalinowo gm.Kulesze Kościelne.
19 września okazał się być udanym dniem dla łomżyńskich zawodników z Fight Club Łomża. Dobrą passę zaczęła Dominika Steczkowska, która została Mistrzynią Polski MMA JUNIORKI +66 kg.
W sobotę 19 września 2020 w Sochaczewie odbyła się kolejna edycja MISTRZOSTWA POLSKI MMA, w której wzięło udział około 500 zawodników z całego kraju. Reprezentacja Klubu BLACK HORSE liczyła 8 osób. Łomżyńscy zawodnicy wrócili do domu z siedmioma medalami. -Turniej O.F.S. KOBIETY KAT.
Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość odbioru naszego serwisu. Polityka prywatności i Cookies
