Poseł Szczudło u Prezydenta

Poseł Szczudło u Prezydenta

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski gościł w swoim gabinecie poseł na Sejm RP Aleksandrę Szczudło.

R E K L A M A


- Rozmawialiśmy na temat współpracy Pani Poseł z naszym samorządem. Przed nami kolejne kluczowe inwestycje, m.in. budowa hal sportowych przy SP 4 i SP 5, trwa realizacja drogi ekspresowej Via Baltica, czy plany na powrót kolei do Łomży, a więc potrzeba nam wsparcia w Warszawie – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Aleksandra Szczudło mandat poselski zdobyła w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych, wcześniej była wiceprzewodniczącą sejmiku województwa podlaskiego. - Dla mnie jest to nowe doświadczenie, które zdobywam każdego dnia. Swoje obowiązki chcę wypełniać jak najlepiej potrafię, Łomża i ziemia łomżyńska są dla mnie bliskie – mówi parlamentarzystka.

Tuż po spotkaniu w Łomży wzięła ona udział w posiedzeniu Komisji Infrastruktury, na której minister Andrzej Adamczyk przedstawił stopnień zaawansowania prac przygotowawczych i planów finansowych zabezpieczających realizację linii kolejowych w zakresie Centralnego Portu Komunikacyjnego. - Na przykład w województwie podlaskim kolej dotrze do Łomży – poinformowała poseł Aleksandra Szczudło na swoim profilu facebookowym.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies