Kolejni partnerzy Łomżyńskiej Karty Seniora

Kolejni partnerzy Łomżyńskiej Karty Seniora

Lokalna firma medyczna „Filozofia Stopy” oraz Biuro Podróży „Alfa Tour” zostały kolejnymi partnerami Łomżyńskiej Karty Seniora. Tym samym dołączą one do katalogu Firm Przyjaznych Seniorom, który liczy już 50 podmiotów.

R E K L A M A


Jak informuje Kama Brzostowska, jej firma „Filozofia Stopy” skupia swoje działanie na kompleksowym podejściu do stóp. Specjalizuje się w podologii ortopedycznej, badaniach biomechanicznych chodu oraz projektach indywidualnych wkładek leczniczych. Projektuje wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych, dla seniorów, sportowców i osób aktywnych, pracujących fizycznie lub w pozycji stojącej. Wkładki można nosić zarówno do obuwia specjalistycznego, jak i tego na co dzień.

- Współpracuję z dwoma placówkami: Centrum Medycznym Cemed (Nowogrodzka 124, Łomża), gdzie konsultuję pacjentów dorosłych i diabetologicznych oraz z centrum medycznym Innomed (Akademicka 48a, Łomża), gdzie przyjmuję przede wszystkim dzieci – przekazała Kama Brzostowska z firmy „Filozofia Stopy”, zapraszając do skorzystania z usług medycznych, a szczególnie seniorów z naszego miasta, którzy otrzymają 10% zniżki w stosunku do opłat obowiązujących w cenniku.

Do Łomżyńskiej Karty Seniora przystąpiło również Biuro Podróży „Alfa Tour”, które zaproponuje seniorom ofertę zniżek na pobyt w trzech pensjonatach. Są to zlokalizowane w miejscowościach turystycznych „Willa Alfa Kudowa Zdrój”, Ośrodek Wypoczynkowy „Alfa” w nadmorskim Rewalu oraz Dom Wczasowy „3 Korony” w Szczawnicy.

Obecnie w katalogu firm przyjaznych seniorom znajduje się już 50 firm. Wykaz wszystkich dostępny jest na stronie Urzędu Miejskiego w Łomży w zakładce Informacje praktyczne/Karta Seniora.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies