Dwa lodowiska w Łomży

Już od 15 grudnia mieszkańcy Łomży będą mogli korzystać z darmowego lodowiska w samym sercu miasta. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dobrą muzyką i gorącą atmosferą w okresie okołoświątecznym czy w trakcie ferii zimowych. - Wcześniej uruchomione zostanie także Lodowisko Miejskie przy ul. Katyńskiej – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

R E K L A M A


mBank zaprasza wszystkich mieszkańców Łomży i okolic na darmowe lodowisko, które będzie się mieścić na Starym Rynku. Obiekt zostanie otwarty 15 grudnia 2019 roku i będzie czynny do 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.

Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą dostępne specjalne chodziki misie, które pomogą im utrzymać równowagę. Atmosferę na lodowisku będzie umilać dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, będzie można też skosztować gorącej kawy.

Jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne, to już 6 grudnia funkcjonowanie rozpocznie Lodowisko Miejskie przy ul. Katyńskiej, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies