Wypadek śmiertelny pod Myszyńcem

Do późnych godzin wieczornych policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na terenie gminy Myszyniec. Według wstępnych ustaleń kierujący audi cofając potrącił 70 – letniego mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia Senior poniósł śmierć na miejscu. Kierowca był pijany, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Informacja o zdarzeniu trafiła na stanowisko kierowania policjantów wczoraj około godziny 14:00.

Według wstępnych ustaleń kierujący audi 47 - letni kirowca cofając na jednej z posesji w gm. Myszyniec potrącił 70 - letniego mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia Senior poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu był obecny także Prokurator.

Kierowca został poddany badaniu na zawartość alkoholu, niestety alkomat wskazał w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Została od niego pobrana również krew do badań.

Po wykonanych czynnościach został on osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Policjanci pod nadzorem Prokuratora wykonali szereg czynności procesowych mających na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdu, zdjęcia, szkice oraz przesłuchiwali świadków.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

KMP Ostrołęka

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies