Wracali z dyskoteki. Kierował najbardziej pijany [FOTO]

Dwie młode osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielny poranek na drodze krajowej K – 53 w Wydmusach. Zarówno kierowca, jak i dwóch pasażerów znajdowali się pod wpływem alkoholu. Osoby wracały z jednej z dyskotek.

W niedziele kilka minut przed godziną 5:00 do ostrołęckich policjantów wpłynęła informacja o wypadku drogowym w miejscowości Wydmusy. Według zgłoszenia auto uderzyło w drzewo i dwóch młodych mężczyzn jest zakleszczonych w pojeździe.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu, ostrołęckiej drogówki oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń 23 – letni kierowca jadąc audi w kierunku Myszyńca stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał najpierw na prawe pobocze następnie na lewe, po czym ponownie zjechał na prawą stronę i uderzył w drzewo. Pasażerem z przodu pojazdu był trzy lata młodszy mężczyzna, obydwaj po zdarzeniu zostali zakleszczeni w pojeździe. Natomiast z tyłu znajdował się 24 – latek.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierowca pojazdu miał w swoim organizmie ponad 2,2 promila alkoholu, pasażer z tyłu prawie 1,8 , a najmłodszy blisko 0,4 promila alkoholu w organizmie. W wyniku wypadku kierowca oraz pasażer siedzący z przodu trafili do szpitala.

KMP Ostrołęka


GALERIA

Wracali z dyskoteki. Kierował najbardziej pijany  [FOTO]
Wracali z dyskoteki. Kierował najbardziej pijany  [FOTO]

Komentarze

  • Andrzeju

    • 1 rok temu
    Mądre to? Kuriozalnie przeżyli bo byli pijani. O tyle dobrze, że nikogo debile nie zabili.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies