Rutkowski publikuje wizerunki podejrzewanych o sobotni zamach (FOTO)

Rutkowski nie zwalnia tempa. Każdego dnia pojawiają się nowe fakty związane z sobotnim zamachem na życie mieszkańca Łomży. Wczoraj w hotelu Gromada odbyła się konferencja prasowa z udziałem słynnego detektywa. Dzisiaj publikujemy wizerunki osób mogących mieć bezpośredni związek z zamachem.

Jak wynika z ustaleń Krzysztofa Rutkowskiego, zarówno zleceniodawca jak i bezpośredni wykonawca pochodzili zza wschodniej granicy Polski. Na wczorajszej konferencji prasowej detektyw poinformował, że nazwiska tych osób przekazał już do Komendy Głównej Policji na Ukrainie. Sprawę prowadzi bardzo dynamicznie również na terenie Polski, współpracując z polską policją.

- Z naszych informacji wynika, że w sprawę może być powiązany rezydujący w Kijowie rosyjski biznesmen Wladimir H. Robił on interesy z przedsiębiorcą z Łomży i mogło dojść między nimi do konfliktu bo Polak wycofał się z interesów. Kierował on już groźby karalne wobec Polaka – przekazał detektyw.

Według ustaleń Biura Detektywistycznego, sprawę może być zamieszany obywatel Ukrainy Georgij A. To człowiek, który też zna się z przedsiębiorcą z Łomży. Oraz trzeci mężczyzna, który filmował posesję w Łomży.

- Będziemy ściśle współpracować z oficerami wydziału Kryminalnego Komendy Głównej Policji w Kijowie, w celu ustalenia związku tych 2 osób z próbą egzekucji na teremie Łomży, do której doszło w sobotę – zapowiada Krzysztof Rutkowski.

Jesteśmy zdeterminowani by zarówno zleceniodawca jak i bezpośredni wykonawca nieudanej egzekucji znaleźli się w więzieniu - tłumaczy właściciel Biura Detektywistycznego

Już w przyszłym tygodniu Rutkowski planuje zorganizowanie konferencji prasowej w Kijowie. Ze względu na medialny wydźwięk sprawy, jej szybkim wyjaśnieniem jest zainteresowana także strona ukraińska.

fot. Materiały Operacyjne Rutkowski Patrol


GALERIA

Rutkowski publikuje wizerunki podejrzewanych o sobotni zamach  (FOTO)
Rutkowski publikuje wizerunki podejrzewanych o sobotni zamach  (FOTO)

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies