Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny, który skoczył z mostu

Tragicznie zakończyły się poszukiwania około 50-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie ze swoim 28-letnim synem wskoczył w sobotnią noc z nowego w mostu w Ostrołęce do rzeki. We wtorek na odcinku Narwi w Grabowie jeden z wędkarzy zauważył ciało w wodzie.

Ciało należy prawdopodobnie do mężczyzny, który w sobotę skoczył do wody z nowego mostu. 28-latek po oddanym skoku wyszedł z wody o własnych siłach.


Poszukiwania trwały w sobotnią noc. Użyto strażackich łodzi oraz wezwano strażaków-płetwonurków z Makowa Mazowieckiego. Jeszcze wtedy nie było do końca wiadomo czy zdarzenie nie okaże się głupim żartem. W niedzielę i poniedziałek przeszukiwano Narew z użyciem specjalistycznego sonaru.

Dopiero we wtorek około godz. 17.00 na odcinku Narwi w Grabowie (gm. Olszewo-Borki), kilkaset metrów za mostem kolejowym jeden z wędkarzy zauważył w wodzie ciało. Na miejsce wezwano strażaków, policję i prokuratura. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz dokładną przyczynę zgonu.

Oficjalnego komunikatu policji w tej sprawie możemy spodziewać się w środę.

W poszukiwaniach mężczyzny brali udział policjanci, strażacy, Grupa Ratownicza "Nadzieja" z Łomży, sekcja wodno-nurkowa z Makowa Mazowieckiego oraz zespół z Legionowa dysponujący sonarem.

źródło: moja-ostroleka.pl

fot. GR Nadzieja

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies