Armia Fight Night – zawodowa gala MMA w Łomży

Już za niespełna miesiąc, 7 kwietnia br., odbędzie się druga w historii Łomży zawodowa gala sportów walki. – Obiecałem, że tego typu wydarzenia będą miały miejsce w naszym mieście. Pierwszą galę MMA zorganizowaliśmy dwa lata temu i cieszyła się ona dużym zainteresowaniem mieszkańców. Ponadto w Łomży prężnie działają kluby sportów walki i dobrze, że ich reprezentanci będą mogli pokazać się przed własną publicznością – podkreśla Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Galę w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich zorganizuje Federacja Armia Fight Night, dla której na zasadach MMA walczą także zawodowi żołnierze.

Swoje umiejętności podczas łomżyńskiej imprezy zaprezentują między innymi znani z walk dla Federacji KSW Paulina Raszewska (wystąpiła podczas ostatniej gali KSW 42 w Łodzi) oraz Mateusz Zawadzki, którego rywalem będzie Dominik Chmiel, występujący m.in. na galach Spartan Fight. Nie zabraknie również reprezentantów Łomży: Huberta Żochowskiego, Piotra Mroczkowskiego oraz Huberta Sulewskiego. W oktagonie zobaczymy także zawodników z województwa podlaskiego: Bartka Zaczeniuka, Kamila Czyżewskiego, Adama Biegańskiego. Spodziewany jest również udział fighterów zagranicznych.
Organizatorzy zapowiadają, że widowisko uświetnią swoją obecnością znani na całym świecie sportowcy, zawodowi pięściarze Norbert „Noras” Dąbrowski i Maciej „Striczu” Sulęcki oraz zawodnicy UFC, z którymi przy odrobinie szczęścia uda się zrobić pamiątkowe zdjęcie. Nie sposób zapomnieć o wspierającym całą galę Łukaszu „Jurasie” Jurkowskim, znanym zawodniku federacji KSW i komentatorze sportowym, którego zobaczymy 24 marca w Galerii Veneda na oficjalnym media treningu promującym wydarzenie.

Bilety w cenie od 30 do 200 zł można nabyć w Fight Club Łomża (ul. Poznańska 90), poprzez profil Armia Fight Night na facebooku oraz od wtorku za pośrednictwem portalu biletin.pl. Sprzedaż prowadzona będzie również podczas następujących akcji promujących wydarzenie:
- 24.03.2018r. – godzina 18.00 – Galeria VENEDA – TRENING ZAWODNIKÓW
- 06.04.2018r. – godzina 19.00 – Galeria VENEDA – OFICJALNE WAŻENIE
- 07.04.2018r. – wejście od godziny 18.00, start 19.00 – HALA im. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH - GALA ARMIA FIGHT NIGHT

Dodaj komentarz

© 2013 - 2018 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies / Reklama