Łomżyńskie bizneswoman na "śniadaniu" w PPŁ (FOTO)
W czwartek 8 marca w Parku Przemysłowym Łomża odbyło się kolejne spotkanie lokalnych przedsiębiorców z Prezydentem Łomży, traktowane jako ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców a samorządem, służące wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju lokalnych firm. Marcowe "śniadanie" odbyło się pod hasłem „Biznes na obcasach” i dedykowane było wszystkim kobietom, które prowadzą własne firmy, są ich współwłaścicielkami lub pełnią funkcje zarządzające w firmach.
R E K L A M A
W trakcie śniadania biznesowego odbyło się wystąpienie przedstawicielek Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu oraz Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.
Przed czasem przewidzianym na rozmowy indywidualne i wymianę doświadczeń, wszystkie przybyłe Panie miały chwilę na autoprezentacje.
Komentarze
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]
Na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnego zdarzenia drogowego…
Przy kawie o konkretach - wsparcie dla lokalnego biznesu
W środę 22 kwietnia 2026 r. o godz.
Nieletni nie miał uprawnień, a jeździł hulajnogą elektryczną. Policjanci mandatem ukarali matkę
Do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego kierującego hulajnogą elektryczną…
Pościg na S61 zakończony zatrzymaniem – zablokowana droga, uszkodzone radiowozy i policjanci w szpitalu
Na drodze ekspresowej S61, na wysokości Chomentowa w kierunku Suwałk…
Siedmiu mężczyzn oskarżonych o serię włamań i działalność w grupie przestępczej
W dniu 17 kwietnia br.
























![Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]](/site/assets/files/30200/676876993_122122657539191249_843615540853079258_n.100x80.jpg)




x