Finał WOŚP w Łomży - co będzie się działo w Venedzie?

fot. archiwum

120 wolontariuszy będzie kwestować podczas łomżyńskiego finału WOŚP. 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży odbędzie się w Galerii Veneda. Finałowi będą towarzyszyć wydarzenia zorganizowane przez łomżyńskie instytucje, które postanowiły zagrać razem z WOŚP: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Łomży, Wojskowe Centrum Rekrutacji i 18 Łomżyński Pułk Logistyczny.

R E K L A M A


Program łomżyńskiego Finału w Galerii Veneda:
11:00-11:05 Rozpoczęcie
11:15 Zumba
11:25 Zumba Kids Kl 1-3
11:35 Zumba Kids 4-8
11:50 4EVER
12:10 Gwiazdeczki
12:20 [ZUMBA KIDS + ZUMBA + GWIAZDECZKI]
12:30 JULITA KACZYŃSKA
13:15 DZIECI ŚPIEW
13:35 ELITE STREFA DZIECI
14:05 POLITYKA
14:55 Hanna Zlahodukh
15:50 Leczsami
16:50 REAKTYWACJA
17:30 BLUE MAHOE
18:20 BŁĘKITNY NOSOROŻEC
18:55 LA Venders
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Komentarze

  • Lew

    • 3 mies. temu
    Dziwne, że w większości harcerze zamiast budować autorytet wsród młodzieży, bawią się w politykę i tropami niby to dobroczyńcy ruszają nażer. Szkoda, że w tym celu ogłupia się młodzież.
  • Obywatel X

    • 3 mies. temu
    Niesienie pomocy innym uwazasz za oglupianie mlodiezy ? Drogi Lwie nie chcesz nie pomagaj ok rozumiem masz prawo oddac kase na co chcesz , Pis, Rydzyk czy wrzucic do kibla taki sam efekt. Jednak pamietaj wolontariat jest dobrowolny i nikt nikogo nie zmusza .
  • Kurp

    • 3 mies. temu
    Jakie to jest niesienie pomocy, okradanie społeczeństwa i ogłupianie wedle zasad PO. Od tego jest odpis z podatku a nie kolejny podatek od narodu i to najgorsze , że nie znamy konkretnego celu. Pajacowanie starszego pana udającego artyste, to już przerabialiśmy. Śmieszne (moja odp dla P. Obywatela X)
  • Robert

    • 3 mies. temu
    Panie Kurp nikt nikogo nie zmusza do dawania na siłę a cel jest określony na co a polityka nic z tym nie ma wspólnego, może kiedyś i ty będziesz potrzebował takich urządzeń czy ktoś z twojej rodziny nigdy nie mów nieeee