34-latek odnaleziony przez bawiące się dzieci
W minioną sobotę w lokalnych mediach pojawiła się informacja o zaginionym 34-latku z Łomży. Mężczyznę udało się odnaleźć w ciągu 24 godzin.
R E K L A M A
- W dniu wczorajszym dzieci bawiące się w jednej z pod łomżyńskich miejscowości, w opuszczonym budynku zauważyły leżącego mężczyznę. Poprosił on o wezwanie karetki pogotowia z uwagi na złe samopoczucie. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze łomżyńskiej policji, którzy potwierdzili tożsamość zaginionego, oraz załoga karetki pogotowia, która udzieliła mężczyźnie pomocy – przekazuje st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP ŁOMŻA.
Komentarze
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Cyrk Astoria niebawem w Łomży
Cyrk Astoria kolejny raz wyrusza w trasę po Polsce…Start sezonu wodnego w Porcie Rzecznym w Łomży
Z początkiem maja mieszkańcy Łomży i turyści ponownie będą mogli korzystać z…OSM Piątnica w gronie najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Forbes „Poland’s Best Employers 2025”
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy znalazła się w prestiżowym rankingu…Święto Pułkowe w Śniadowie [FOTO]
Za nami obchody Święta Pułkowego w Śniadowie.Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski…
Czytelniczka
Przecież na stronie Krzysztofa Rutkowskiego pisze cytuje
Trzy godziny od rozpoczęcia poszukiwań przez BIURO RUTKOWSKI zaginiony 33-letni Łukasz Darmetko został odnaleziony. Ma obandażowaną lewą rękę, z trudnością się porusza, dlatego karetka pogotowia przywiozła go na oddział ratunkowy.
Dużo sprzecznych informacji w sprawie Pana Łukasza.
Najważniejsze,że rodzina zazna spokój,że się odnalazł.
Gość