Jechali za szybko stracili prawa jazdy
Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mężczyźni zostali ukarani mandatem w wysokości 1500 złotych każdy.
R E K L A M A
Wczoraj po 16, policjanci z łomżyńskiej drogówki w Śniadowie zatrzymali do kontroli volkswagena. 60-letni mieszkaniec Otwocka jechał 92 kilometry na godzinę, gdzie obowiązywała "czterdziestka". Drugi kierowca wpadł również w Śniadowie. 29-letni mieszkaniec Troszyna jechał 105 kilometrów na godzinę, czyli o 65 kilometrów na godzinę za szybko. Miejsca kontroli zostały wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mężczyźni stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 złotych każdy.
Policjanci apelują o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Cyrk Astoria niebawem w Łomży
Cyrk Astoria kolejny raz wyrusza w trasę po Polsce…OSM Piątnica w gronie najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Forbes „Poland’s Best Employers 2025”
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy znalazła się w prestiżowym rankingu…Start sezonu wodnego w Porcie Rzecznym w Łomży
Z początkiem maja mieszkańcy Łomży i turyści ponownie będą mogli korzystać z…Święto Pułkowe w Śniadowie [FOTO]
Za nami obchody Święta Pułkowego w Śniadowie.Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski…