Egzamin za kierownicą Ferrari czy Laborghini - już w ten piątek na 25-lecie łomżyńskiego WORD-u
Już w najbliższy piątek w łomżyńskim WORD-zie odbędzie się piknik zorganizowany w ramach obchodów 25-lecia istnienia Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w województwie podlaskim. Organizatorzy zapraszają na ulicę Zjazd w godzinach 10.00 – 18.00.
R E K L A M A
8 września w Łomży zapowiada się bardzo dobra pogoda i jeszcze lepsza zabawa. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych oraz tych nieco starszych.
Dla dzieci przewidziano gry i zabawy oraz zajęcia z animatorką, która opowie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.
Dorośli mogą liczyć na równie atrakcyjne możliwości świętowania 25-lecia WORD. Narkogogle, alkogogle, sengogle, symulator zderzeń, symulator dachowania oraz egzamin praktyczny za kierownicą takich aut jak Ferrari czy Laborghini.
Piknik z okazji 25-lecia powstania Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w województwie podlaskim odbędzie się pod patronatem marszałka województwa podlaskiego - Artura Kosickiego i wicemarszałka - Marka Olbrysia.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Cyrk Astoria niebawem w Łomży
Cyrk Astoria kolejny raz wyrusza w trasę po Polsce…OSM Piątnica w gronie najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Forbes „Poland’s Best Employers 2025”
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy znalazła się w prestiżowym rankingu…Święto Pułkowe w Śniadowie [FOTO]
Za nami obchody Święta Pułkowego w Śniadowie.Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski…Start sezonu wodnego w Porcie Rzecznym w Łomży
Z początkiem maja mieszkańcy Łomży i turyści ponownie będą mogli korzystać z…