Lubisz gotować? Zgłoś się do konkursu kulinarnego Smakoff Piątnica

Gmina Piątnica zaprasza wszystkich miłośników gotowania z terenu ziemi łomżyńskiej do udziału w konkursie kulinarnym Smakoff Piątnica.

R E K L A M A


Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach tj. konkurs na regionalne danie główne oraz przygotowanie deseru mlecznego „z Piątnicy, no bo skąd”, dla uczestników indywidualnych oraz jedna kategoria dla grup zorganizowanych składająca się z przygotowania wszystkich wymienionych potraw.

Wszystkie potrawy będą przygotowane przez uczestników na miejscu.

- Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich oraz niesformalizowane grupy z terenu ziemi łomżyńskiej - czytamy w komunikacie.

Gośćmi specjalnymi i jury – tak jak w poprzedniej edycji będą Jan Kuroń - niepodważalny autorytet kulinarny, autor książki “Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia” oraz jego żona Aneta Kuroń - ekspert w dziedzinie cukiernictwa i potraw wegetariańskich.

Główna nagroda w konkursie – kurs gotowania z Anetą i Janem Kuroniem. Przyznane będą również dwie nagrody specjalne za innowacyjność połączoną z tradycją oraz pomysłowość dla najbardziej wyróżniających się uczestników.

Regulamin i zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.gminapiatnica.pl.

- Zapraszamy wystawców do wystawienia stoisk handlowych. Teren zostanie udostępniony bezpłatnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Piątnica, tel. 86 216 24 76 - piszą organizatorzy.