Wiosenna edycja XXVI Czwartków Lekkoatletycznych

W czwartek 10 czerwca o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd w Łomży rusza wiosenna edycja XXVI Czwartków Lekkoatletycznych! Organizatorem jest Miasto Łomża i Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży.

R E K L A M A


W zawodach udział biorą uczniowie szkół podstawowych m.in. z Łomży, Zambrowa, Grajewa, Wysokiego Mazowieckiego. Młodzi zawodnicy będą rywalizować w biegach na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, w skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie piłeczką palantową i pchnięciu kulą. Punktacje odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców w rocznikach 2008, 2009, 2010 i młodsi. Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Celem cyklu imprez dla dzieci i młodzieży jest promowanie systematycznej pracy prowadzącej do osiągania wartościowych rezultatów sportowych.

Finał miejski Czwartków Lekkoatletycznych zaplanowano 17 czerwca na Stadionie Miejskim w Łomży. Najlepsi zmierzą się w finale krajowym w Łodzi w dniach 19-20 czerwca 2021. W całym cyklu zawodów prowadzona jest także dodatkowo punktacja nauczycieli i szkół, które przygotowują uczniów do zawodów.

Komentarze

  • Monika`

    • 1 tydz. temu
    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz