KOLEJNY NIETRZEŹWY KIEROWCA W RĘKACH POLICJANTÓW

KOLEJNY NIETRZEŹWY KIEROWCA W RĘKACH POLICJANTÓW

Policjanci z łomżyńskiej ,,drogówki” zatrzymali pijanego kierowcę. O najprawdopodobniej pijanym kierującym zawiadomił inny uczestnik ruchu. Badanie wykazało, że miał on blisko 2,7 promila w organizmie. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A


Wczoraj, około godziny 16, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o najprawdopodobniej pijanym kierującym skuterem. Mężczyzna miał poruszać się "niepewnie i co chwilę zwalniał, nie trzymał toru jazdy". Gdy mundurowi dojeżdzali do wskazanego przez świadka miejsca zauważyli mężczyznę na jednośladzie, odpowiadającego opisowi podanemu przez zgłaszającego. Natychmiast zatrzymali go do kontroli. Kierującym okazał się być 36 - letni mieszkaniec Łomży. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierował pojazdem pomimo iż wsześniej spożywał alkohol. Mężczyzna „wydmuchał” blisko 2,7 promila. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy!!! Wyruszając w trasę nie narażajmy na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, bądź życia siebie, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies