#roadpolsafetydays – także w Łomży

#roadpolsafetydays – także w Łomży

Łomżyńscy policjanci, od zawsze, czynnie, włączają się w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W najbliższy piątek w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności pod nazwą „ROAD SAFETY DAYS”, zostanie zorganizowany "Dzień otwarty ruchu drogowego".

R E K L A M A


Przez najbliżyszy tydzień we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie akcja pod nazwą ROAD SAFETY DAYS, do zeszłego roku znana bardziej pod nazwą EDWARD, wpisująca się w Europejski Tydzień Mobilności. Policjanci z łomżyńskiej "drogówki" od zawsze włączają się w różnego rodzaju akcje majace na celu poprawę bezpieczeństwa, zwłaszcza, w ruchu drogowym. I tym razem nie mogło być inaczej. W ramach tych działań, w najbliższy piątek wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży organizujemy "Dzień otwarty ruchu drogowego".

A tym czasem, wzywamy wszystkich użytkowników dróg do przemyślenia swojego zachowania na drodze. Na piątkowym spotkaniu postaramy się, pokazać, jak można zminimalizować niebezpieczeństwo w ruchu drogowym i zwiększyć własne bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy podróżujemy samochodem, motocyklem, rowerem, hulajnogą czy pieszo. Jeśli każdy z nas zacznie od wprowadzenia niewielkich zmian w swoim zachowaniu na drodze, niewątpliwie może to przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drodze nas wszystkich.

Miejsce: plac manewrowy na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży przy ulicy Zjazd.

Czas: 18 września 2020 roku

Godziny: 10.00 – 12.00

Spotkanie zostanie przeprowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności!

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies