W łomzyńskim szpitalu zmarł 97-latek z Covidem

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje: został potwierdzony trzydziesty pierwszy przypadek wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim.

R E K L A M A


To mężczyzna w wieku 97 lat, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • trzy młode kobiety z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
  • starsza kobieta z Łomży, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1309 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiało kolejnych 6 osób (w sumie 1013): kobieta w sile wieku z Suwałk, młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, młoda kobieta z powiatu kolneńskiego, starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego.

Komentarze

  • Ja

    • 6 lat(a) temu
    Dzięki Bogu ludzie już przestają wierzyć w te bzdury. KORONAŚWIRUS TO ŚCIEMA????
  • jak zawsze

    • 6 lat(a) temu
    Miał zapalenie płuc, nie koronawirusa. Przestańcie okłamywać ludzi
  • Xyz

    • 6 lat(a) temu
    A od jakiego wieku umiera się ze starości?