Koronawirus 270 kilometrów od ŁOMŻY!!

To kwestia czasu kiedy oficjalnie dowiemy się o obecności przypadków zarażenia koronawirusem w naszym kraju. Rząd zapewnia, że wirus nie dotarł do Polski. Niestety pierwsze przypadki zarażenia potwierdza Litwa i Białoruś.

R E K L A M A


Koronawirus budzi coraz większy strach w Europie. Na dzień dzisiejszy najgorsza sytuacja jest we Włoszech gdzie mówi się już o 650 przypadkach zarażenia i 17 ofiarach śmiertelnych.

Władze Litwy poinformowały o obecności koronowirusa w ich kraju. Zainfekowana to 39-letnia kobieta, która w poniedziałek wróciła z Werony na północy Włoch. Kobieta uczestniczyła we Włoszech w konferencji, a po niej przyleciała do Kowna oddalonego o 270 km od Łomży.

Komentarze

  • Czebu

    • 5 lat(a) temu
    W Polsce nie ma sensu obawiać się koronawirusa. Polska służba medyczna posiada odpowiednie leki przeciwwirusowe. Oni gromadzą te medykamenty od kilku lat. Nie każdemu grozi zapalenie płuc. Ja tu "wietrzę" spisek. Ostatnio mówi się o depopulacji. W Chinach jest przeludnienie. W 1962 roku jedna z próbek koronawirusa zaginęła. Kto ją wziął i w jakim celu? Nie wierzę, aby przyczyną tych zakażeń były przypadkowe zarażenia. Być może to jest zwykły zamach na ludzkie życie. Tylko kto za tym stoi? Wojsko? Oni powinni mieć leki przeciwwirusowe. Lekarze próbują leczyć ludzi dostępnymi lekami.
  • anna

    • 5 lat(a) temu
    każdy z nas sie zarazi koronowirusem, bo on nie ucieknie i nieprzejdzie a zostanie z nami tak jak grypa, ospaktórych warto bac się bardziej....ratuje nas szczepionka