Przedszkolaki z "Nutki" śpiewają Hymn czyli akcja „Szkoła do hymnu” [VIDEO]

Przedszkolaki z "Nutki" śpiewają Hymn czyli akcja „Szkoła do hymnu”  [VIDEO]

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zaprosiły szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.

R E K L A M A


W ubiegłym roku w akcję „Rekord dla Niepodległej” włączyło się ponad 5 mln uczniów i nauczycieli w Polsce oraz za granicą, którzy 9 listopada o godz. 11:11 wspólnie zaśpiewali polski hymn narodowy.

Do tegorocznej inicjatywy włączyły się także łomżyńskie placówki. Jedną z nich jest Przedszkole Niepubliczne NUTKA zlokalizowane przy ulicy Sybiraków 24. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.

Przedszkolaki śpiewają Hymn Polski - akcja „Szkoła do hymnu”

Przedszkolaki śpiewają Hymn Polski - akcja „Szkoła do hymnu”

Posted by XLomza.pl - Informacje w formacie XL - Łomża on Friday, November 8, 2019

Komentarze

  • mamadosi

    • 2 mies. temu
    To piękny pomysł! Może wreszcie trochę przyłożymy się do kultywowania tradycji patriotycznych. Wiem, że i np. w PINOKIO też dzieci pięknie występowały, widziałam ten ich zachwyt i radość przy scenach z rozpościeraniem flagi. Pięknie to wygląda nawet na FB. Gratuluję i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies