MPK w zestawieniu najlepszych przedsiębiorstw komunikacji miejskich w Polsce

MPK w zestawieniu najlepszych przedsiębiorstw komunikacji miejskich w Polsce

Redakcja Strefy Gospodarki przygotowała Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2019 przyglądając się dokładniej działającym w branży przedsiębiorstwom.

R E K L A M A


Pod uwagę przy tworzeniu Rankingu brano szereg zmiennych takich jak jakość taboru, prowadzona polityka kadrowa, działania z obszaru CSR (od ang. corporate social responsibility - społeczna odpowiedzialność biznesu), kwestie finansowe czy kwestie inwestycyjne. Efektem pracy Redakcji Strefy Gospodarki jest zestawienia, zdaniem redakcji, najlepszych przedsiębiorstw komunikacji miejskiej w Polsce opublikowane w Dzienniku Gazeta Prawna z 30 października 2019 r. oraz na stronie: http://strefa-gospodarki.pl/2019/10/30/komunikacja-na-dobrym-kursie/.

- Cieszy nas, że działania na rzecz rozwoju zrównoważonej mobilności w Łomży są zauważane i doceniane w tego rodzaju rankingach. Zdajemy sobie sprawę, że ogólna ocena jest tylko skromnym odbiciem ciężkiej pracy wielu osób, zarówno kierowców, mechaników, zaplecza jak i pracowników biura MPK. Do tego wyróżnienia przyczyniło się też zaangażowanie władz Miasta, Radnych oraz wielu pracowników łomżyńskiego Ratusza. Za swoją misję uważamy zapewnianie pasażerom transportu publicznego o wysokim standardzie. Dzięki współpracy z innymi łomżyńskimi podmiotami podejmujemy również wiele działań, które służą integracji oraz promowaniu wzajemnej życzliwości w przestrzeni publicznej - czytamy w komunikacie MPK.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies