Plaża w centrum miasta już w następnym tygodniu

Plaża w centrum miasta już w następnym tygodniu

W tym roku po raz pierwszy sezonowy basen odkryty wspólnie z Letnim Parkiem Zabaw zagoszczą w nowej lokalizacji przy Parku Wodnym.

Alternatywą dla plaży miejskiej, którą proponuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jest przestrzeń przeznaczona na rekreację z odkrytym basenem zapewniającym zarówno czystą wodę jak i bezpieczeństwo wynikające z nadzoru ratowniczego oraz samej konstrukcji basenu! W strefie Letniego Parku Rozrywki przy Parku Wodnym znajdzie się basen otwarty oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. Park Zabaw to ogromna zjeżdżalnia „Plac zabaw z Małpką”, tor przeszkód „Cyrk” oraz dmuchany tor przeszkód dla najmłodszych „Arena Wrażeń”. Basen to niecka o wymiarach 12,7x6,6 oraz głębokości 1,1 m z płaskim dnem oraz stojącą czystą wodą, która przeszła badania mikrobiologiczne. Mimo iż nie jest to uwarunkowane przepisami woda w basenie będzie spełniała te same wymogi, co woda na pływalniach!

Prace przygotowujące teren pod Letni Park Rozrywki zmierzają ku końcowi. Nawieziony został płukany piasek o granulacji odpowiadającej piaskowi rzecznemu. Obok basenu ustawione będą przebieralnie, parasole zabezpieczające przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz leżaki. Letni Park Rozrywki funkcjonować będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11.00-19.00. Otwarcie już 19 czerwca. Regulamin i cenniki udostępnione będą wkrótce na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies