Ogłoszenia / Różne

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Telefon
86 215-02-15
E-mail
lomza@zak.edu.pl

OPIS

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych
Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Żak to szkoła zaoczna – możesz więc pracować i zdobywać wykształcenie średnie bez radykalnych zmian w swoim trybie życia. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską.

W naszym liceum prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego.

Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować z nami edukacyjną przygodę i zdobyć konkretne umiejętności, czeka na Ciebie ponad 30 kierunków pożądanych na rynku pracy.
Do naszego Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać, zdobywać wiedzę. Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej i skończyłeś 18 lat, możesz zacząć naukę w naszym liceum – bez egzaminów wstępnych!

Cena:
99 zł /za m-c
Czas trwania:
3 lub 4 lata
Tryb nauczania:
Zaoczny

Sekretariat Szkoły Żak
ul.Dworna 1 lokal 4

e-mail lomza@zak.edu.pl
telefon 86 215-02-15

Godziny otwarcia
Pon.-PT.: 9:00-17:00
Sobota: 8:00-16:00
Niedziela: zamknięte
Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

ID: 16805, dodane: 27/10/2020 07:26


Praca
STAŻE ZAWODOWE
Różne
Konsultant ds. dietetyki

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies