Strzały w Łomży, prawdopodobnie to zaplanowana egzekucja! Mieszkaniec Łomży przeżył. Rutkowski przekazuje 10 tysięcy Euro nagrody

Dwa strzały oddał nieznany napastnik w sobotę o godzinie 13:58 na jednej z ulic w Łomży. Krzysztof Rutkowski ściśle współpracuje z policją w celu ujawnienia motywów i sprawców tej zaplanowanej egzekucji.

Strzały w Łomży, prawdopodobnie to zaplanowana egzekucja! Mieszkaniec Łomży przeżył. Rutkowski przekazuje 10 tysięcy Euro nagrody za wskazanie płatnego zabójcy. Działania prowadzone są na terenie Polski i Ukrainy

Ofiarą miał być młody przedsiębiorca z Łomży. Nieznany dotąd sprawca w słoneczne wczesne popołudnie podjechał na rowerze w okolice domu poszkodowanego. Z nagrań monitoringu domu do którego dotarli ludzie Rutkowskiego wynika, że ubrany był w przeciwdeszczową kurtkę z kapturem.

Podjechał na rowerze, wyciągnął broń i oddał dwa strzały w kierunku polskiego przedsiębiorcy.

- Przedsiębiorca przeżył. Nasi ludzie ujawnili ślady jednej kuli, która wbiła się w ogrodzenie boiska szkolngo oddalonego 200 metrów od domu przedsiębiorcy - przekazuje Krzysztof Rutkowski, do którego natychmiast po ataku zgłosił się wstrząśnięty Polak.
Ludzie Rutkowskiego natychmiast rozpoczęli działania na terenie Łomży i w jej okolicach. Z wywiadu, który przeprowadzili może wynikać, że sprawca pochodził z Ukrainy. Dlatego Krzysztof Rutkowski podjął natychmiast decyzję o rozpoczęciu współpracy z policją kryminalną z Kijowa.

Zarówno do policji w Łomży została skierowana notatka informacyjna wskazująca na osoby mogące mieć związek ze sprawą. Identyczna notatka jest w języku ukraińskim kierowana właśnie na ręce szefa policji kryminalnej w Kijowie.
- Dawno w Polsce nie było próby egzekucji z udziałem wynajętego płatnego zabójcy. Z nagrań monitoringu wynika, że sprawca był dobrze przygotowany i wiedział co robi - przekazuje Krzysztof Rutkowski.

Podczas konferencji Krzysztof Rutkowski właściciel jednego z najsłynniejszych biur detektywistycznych w Europie przedstawi zapis z monitoringu z pełnym wizerunkiem sprawcy oraz kulisy tego bandyckiego ataku. Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się w środę, 11 kwietnia 2018 o godzinie 15:00 w Łomży - w Hotelu Gromada - ul. Rządowa 1 Łomża

Krzysztof Rutkowski poinformował naszą redakcję o tym, że wyzancza nagrodę w wysokości 10 tysięcy Euro dla osoby, która wskaże płatnego zabójcę. Osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia mogą kontaktować się z biurem Rutkowski pod alarmowym numerem + 48 600 007 007. Biuro zapewnia anonimowość.

źródło: http://www.patriot24.net

fot. materiały operacyje RUTKOWSKI


GALERIA

Strzały w Łomży, prawdopodobnie to zaplanowana egzekucja! Mieszkaniec Łomży przeżył. Rutkowski przekazuje 10 tysięcy Euro nagrody

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies