„Grudniowe wtorki z JPK”

Urząd Skarbowy w Łomży w partnerstwie z Parkiem Przemysłowym Łomża przeprowadzą kolejne bezpłatne szkolenia w ramach akcji „Wtorki z JPK”, które będą dotyczyć stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT). Spotkania skierowane są do wszystkich mikroprzedsiębiorców, których obowiązek JPK będzie dotyczył od 1 stycznia 2018r.

Celem powyższych szkoleń będzie przygotowanie mikroprzedsiębiorców do tworzenia i wysyłania w postaci elektronicznej pliku JPK_VAT, który dotyczy ewidencji zakupu i sprzedaży VAT. W Polsce Jednolity Plik Kontrolny wprowadzany jest stopniowo, objął już przedsiębiorców dużych, średnich i małych, a od 1 stycznia 2018r. zostanie rozszerzony również na mikroprzedsiebiorców.
Mikroprzedsiębiorca objęty obowiązkiem JPK_VAT to firma składająca deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, zatrudniająca do 10 osób i osiągająca obrót roczny do 2 milionów euro w tym jednoosobowe działalności gospodarcze.
Ministerstwo Finansów na stronie www.jpk.mf.gov.pl udostępniło Aplikację Klient JPK, która ułatwia podatnikom bez kosztowne generowanie i wysyłanie plików JPK.
Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166, w dniach:
05.12.2017 r. o godz. 10.00
12.12.2017 r. o godz. 10.00
19.12.2017 r. o godz. 10.00

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o potwierdzenie przybycia, które można dokonać drogą e-mailową na adres: recepcja@parklomza.pl lub drogą telefoniczną – nr tel. (86) 219 93 23.

Komentarze

  • pseudoanonim

    • 11 mies. temu
    Tja, by żyło się lepiej. Niech jeszcze przydzielą po inspektorze do każdej firmy żeby siedział i na bieżąco kontrolował coby se prywaciarz zawszony za dużo kawy i cukru nie wpisywał w koszta.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2018 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies