35-latka nie żyje. Jechała pod prąd [FOTO]

  • 35-latka nie żyje. Jechała pod prąd  [FOTO]
  • 35-latka nie żyje. Jechała pod prąd  [FOTO]

Jazda autem pod prąd drogą ekspresową może skończyć się tragicznie. Niestety do takiego wypadku doszło dziś rano przed godz. 4 na obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej na drodze S8. Pomimo wysiłku lekarzy zmarła 35-letnia kobieta, która jadąc pod prąd Audi, zderzyła się czołowo z VW.

R E K L A M A


Dziś (9.05) przed godz. 4:00 Służby otrzymały informację o zderzeniu dwóch aut na obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej na drodze S-8. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 35-latka z woj. mazowieckiego kierując Audi jechała pod prąd w stronę Warszawy i zderzyła się czołowo z VW kierowanym przez trzeźwego 32-latka z woj. podlaskiego. Obydwoje kierujący zostali przewiezieni do szpitala, niestety pomimo wysiłku lekarzy 35-latka zmarła. Drugi kierowca nie doznał poważniejszych obrażeń. Z uwagi na zablokowaną drogę w kierunku Białegostoku policjanci kierowali na objazdy przez Ostrów Mazowiecką do węzła Podborze.

W związku z tym tragicznym w skutkach wypadkiem przypominamy kierowcom:

- jeżeli wjechałeś pod prąd na drogę ekspresową zatrzymaj się w bezpiecznym miejscu na pasie awaryjnym,

- włącz światła awaryjne w aucie i postawę trójkąt ostrzegawczy,

- zawiadom służby (Policję lub służbę drogową), która pomoże Ci bezpiecznie wyjechać z drogi.

źródło: KPP Ostrów Maz.