Tak wygląda nowoczesny żłobek w Piątnicy [VIDEO]

Niespełna rok po podpisaniu umowy z wykonawcą i pięć miesięcy po przekazaniu placu budowy, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy powstał nowoczesny żłobek, w którym przewidziano miejsce dla stu maluchów.

R E K L A M A


- Zbliżamy się do finału długo oczekiwanej inwestycji, mojej obietnice wyborczej z 2018 roku. Żłobek Piątuś w Piątnicy już jest prawie na ukończeniu, jesteśmy przed ostatecznymi odbiorami wszystkich służb, które muszą oddać budynek do użytkowania – mówi Wójt Artur Wierzbowski.

Nowoczesny, energooszczędny budynek wyposażony w pompę ciepła, rekuperację i instalację fotowoltaiczną został wykonany w technologi modułowej. W prawie 500 – metrowym obiekcie znajdują się cztery sale, każda dla grupy 25 maluszków.

- Klimatyzacja w środku , okamerowany i w środku i z zewnątrz, z ładnym placem zabaw, z nasadzeniami, z 23 trzema miejscami parkingowymi, dwoma dla niepełnosprawnych, naprawdę piękny obiekt, który przyjmie już niedługo około setki dzieci – opowiada o nowej inwestycji Wójt Wierzbowski.

Ostateczne przekazanie żłobka do użytku oraz rekrutacja ma rozpocząć się na przełomi lipca i sierpnia.

- Już wiem o tym, że żłobek cieszy się wielką popularnością bo już mamy telefony kiedy rekrutacja, kiedy oficjalne otwarcie. N razie kończymy obiekt, na razie odbiory budowlane, a już w niedługim czasie, tak jak powiedziałem koło lipca - sierpnia obiekt będzie cieszył się myślę, że w wielkim powodzeniem i zapełni się w stu procentach – podsumowuje wójt.

Komentarze

  • Ania

    • 4 mies. temu
    Czy to prawda że Pani Monika o będzie dyr. żłobka. Podobno robi już studia w Łodzi . No ta Monika od wójta.