200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY

 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY
 • 200 MEDALI KS PREFBET-SONAROL I KRAWCZYŃSKIA NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Podczas Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, które rozegrano w Drzonkowie koło Zielonej Góry, zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL wywalczyli 200-u setny medal Mistrzostw Polski w swojej24 letniej historii. Biegacze zdobyli 4 medale: 3 srebrne i 1 brązowy.

Najpierw utalentowana i wszechstronna Martyna Krawczyńska po pasjonującej walce wywalczyła drugie miejsce przegrywając ze zwyciężczynią o niecałe 3 sekundy na dystansie 5-ciu kilometrów. Wyrównana walka i bardzo wysoki poziom pierwszych dwóch zawodniczek poskutkował powołaniem do reprezentacji Polski na Przełajowe Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w Brukseli(10.12.2023).

Kolejne dwa medale dołożyły seniorki. Przygotowująca się do maratonu w Valencji Iwona Bernardelli zdobyła medal srebrny na dystansie 9 kilometrów, co było 199 ”krążkiem” w historii klubu (najpierw LŁKS PREFBET ŚNIADOWO” Łomża a obecnie KS PREFBET-SONAROL).

- Po zdobyciu medalu przez Iwonę czekaliśmy już tylko, która z naszych zawodniczek przekroczy metę jako trzecia nasza reprezentantka i będzie tę osobą, która „wniesie” 200-setny medal Mistrzostw Polski na linię mety. Jakże fajnie się złożyło, że zaszczyt ten przypadł w udziale Justynie Korytkowskiej, żonie trenera Andrzeja Korytkowskiego, jednej z najlepszych naszych zawodniczek w historii klubu, która tym sposobem zdobyła swój 19-ty medal MP - czytamy w komunikacie klubu.

Trzecią setkę medali wywalczoną przez PREFBET-SONAROL rozpoczęła drużyna męska, która w dramatycznych okolicznościach wyszarpała 3-cie miejsce.

- Powoli kończymy sezon, który pomimo licznych problemów okazał się świetny bo zdobyliśmy 16 medali Mistrzostw Polski co jest naszym drugim wynikiem w historii a dodatkowo Martyna Krawczyńska pobiła 3 rekordy Polski i wystąpiła 2 razy w reprezentacji kraju (a grudniowe Mistrzostwa Europy przed nią..) wygrywając mecz i zajmując VII miejsce na ME U20 - czytamy w komunikacie.