Jechali za szybko, stracili prawa jazdy

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

R E K L A M A


Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. W Nowogrodzie przed 11 zatrzymali kierowcę jadącego za szybko. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna jadąc volvo, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Kilka godzin później, tuż przed 20, tym razem w Marianowie mundurowi zatrzymali kierowcę skody. 37-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 57 kilometrów na godzinę. W obu przypadkach kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Mieszkańcy wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi w tym miejscu do przekraczań prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawnione wykroczenie potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

Dodaj komentarz