ŁOMŻYŃSCY POLICJANCI DOSKONALILI UMIEJĘTNOŚCI STRZELECKIE

Łomżyńscy funkcjonariusze, pod czujnym okiem instruktorów doskonalili swoją technikę na strzelnicy. Sprawne i bezpieczne posługiwanie się bronią, jest jedną z ważniejszych umiejętności policjanta. Mundurowi w trakcie ćwiczeń, musieli wykazać się szybkością, celnością i opanowaniem. Trening zawierał zarówno strzelanie statyczne jak i dynamiczne.

R E K L A M A


Policjanci stale podnoszą swoje kwalifikacje i utrwalają wiedzę. Tym razem szkolili swoją technikę i umiejętności na strzelnicy. To już kolejne ćwiczenia z broni palnej w tym roku, w których łomżyńscy mundurowi systematycznie biorą udział. W czasie treningu funkcjonariusze strzelają statycznie i dynamicznie. Strzelania dynamiczne charakteryzują się strzelaniem do jednego lub kilku celów ustawionych na różnych odległościach, również zmieniając postawy, a w strzeleniu wykorzystywane są różne jednostki broni będące na wyposażeniu policjantów. Nad wszystkim czuwają policyjni instruktorzy. Podczas niebezpiecznych sytuacji funkcjonariusz musi zmierzyć się nie tylko ze stresem, który towarzyszy danej interwencji, ale nierzadko również z napastnikiem, który zagraża życiu lub zdrowiu, dlatego ciągłe doskonalenie technik strzeleckich jest niezmiernie istotne.

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają wyszkolenia strzeleckie funkcjonariuszy? Zapraszamy. Wstąp w nasze szeregi. Rekrutacja trwa, najbliższy Dzień Kandydata już 18 listopada w Białymstoku, przyjdź i sprawdź się.

Komentarze

  • Komediant główny

    • 6 mies. temu
    Ćwiczenia obejmują też strzelanie z granatników na komendzie?