"Jak wygramy wybory, powstanie całodobowe Centrum Psychiatrii Dziecięcej w Łomży"

W samo południe na Starym Rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem posła PO obecnej kadencji - Krzysztofa Truskolaskiego oraz „dwójki” na liście Platformy, Alicji Łepkowskiej Gołaś. Oboje w swoim krótkim wystąpieniu podkreślali potrzebę powstania całodobowego Centrum Psychiatrii Dziecięcej w Łomży.

R E K L A M A


Jak podkreślił Truskolaski, na dzień dzisiejszy w naszym województwie istnieje jedna tego typu placówka, a to zdecydowanie za mało. Białostocki ośrodek to tylko 28 miejsc, które nie są w stanie zaspokoić zapotrzebowania całego regionu.

- Chcemy poruszyć bardzo istotny problem, problem psychiatrii i psychologii dziecięcej i młodzieżowej (…) Jak wygramy wybory, powstanie całodobowe Centrum Psychiatrii Dziecięcej w Łomży – mówił poseł z Białegostoku.

Zdaniem Alicji Łepkowskiej- Gołaś, nasze dzieci po powrocie do szkoły potrzebują wsparcia, a priorytetem jest to aby młodzież była bezpieczna i miała zapewnione wsparcie

- Łomża zasługuje na ośrodek, który będzie dawał opiekę całodobową, dlatego że te problemy są coraz większe i coraz częściej musimy się z nimi mierzyć – mówiła kandydatka na posła.