VIA BALTICA. Droga do biznesu

“VIA BALTICA. Droga do biznesu” to hasło najbliższego śniadania biznesowego, które odbędzie się w środę 20 września 2023 r. o godz. 9:00 w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży. Zostanie ono poświęcone tematyce dostępności komunikacyjnej Łomży, która znacząco się poprawi wraz z oddaniem drogi międzynarodowej E67 (Via Baltica) w 2024 r.

W moderowanej debacie udział wezmą przedstawiciele władz Łomży, Izby Przemysłowo - Handlowej w Białymstoku, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy, firmy SONAROL sp.j. Najda oraz PEPEES S.A.

Śniadania biznesowe to spotkania samorządu z biznesem organizowane przez miasto Łomża od 2017 r., gdzie przy porannej kawie omawiane są sprawy dotyczące lokalnych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec samorządu. Jest to również miejsce spotkań przedsiębiorców i możliwość nawiązywania kontaktów czy relacji biznesowych podczas networkingu.

Na wydarzenie można się zarejestrować poprzez stronę internetową http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie, telefonicznie pod nr 86 2156852 lub mailowo cop@um.lomza.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkania jest miasto Łomża, a za jego przygotowanie odpowiada Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży. Współorganizatorem jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku. Partnerem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Patronatem honorowym wydarzenie objęły Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.. Patronatu medialnego udzieliły Polskie Radio Białystok oraz TVP 3 Białystok. Miasto Łomża składa podziękowanie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. za wsparcie finansowe wydarzenia.