Kolęda dla Eryka

Cały czas trwają akcje związane ze zbiórką pieniędzy na rzecz 3-etapowej operacji Eryka Kopczewskiego z Radziłowa. Na ten moment ważne jest by dobić do 4mln zł ( brakuje 2,6mln zł ) by móc ustalić termin pierwszej operacji w USA, a w międzyczasie kontynuować zbiórkę - brakuje łącznie około 7, 8 mln zł.

R E K L A M A


Jedna z kolejnych akcji to Kolęda dla Eryka, gdzie maksymalnie 5osobowe grupy kolędników będą odwiedzać mieszkańców różnych parafii.

- Staropolskim zwyczajem będziemy nieść dobrą nowinę i jednocześnie kwestować z puszkami na rzecz chorego Eryka. Z gwiazdą, w strojach kolędników oraz z dużym plakatem chorego chłopca będziemy chodzić od domu do domu. W ten weekend kilka grup kolędniczych pojawi się na ulicach Jedwabnego. Zaczynamy w sobotę o godz 9.00 rano przy Plebanii, krótka odprawa i idziemy w miasto i do wieczora kolędujemy. Z przerwą obiadową między 14.00a 15.00. W niedzielę od 10.30 do wieczora. W kolejnych tygodniach będą to inne miejscowości i parafie ale bardzo chcemy by zaangażowały się w ten projekt szkoły, ośrodki kultury, KGW z innych miejscowości - czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz