O współpracy międzypokoleniowej w Łomży

30 listopada Miasto Łomża wspólnie z Europe Direct Podlaskie zaprasza na konferencję poświęconą współpracy międzypokoleniowej „Młodych i Seniorów łączy... obywatelstwo UE".

R E K L A M A


Celem wydarzenia jest usprawnienie komunikacji pomiędzy młodzieżą i seniorami, a także wskazanie obszarów, w których z powodzeniem mogą realizować wspólne przedsięwzięcia. To także okazja do zaprezentowania oferty Unii Europejskiej dla młodych i seniorów, z jednoczesnym akcentem na równoważenie priorytetów i budowanie przekonania o wzajemnej potrzebie wsparcia.

W trakcie konferencji głos zabiorą zarówno przedstawiciele Łomżyńskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, a także osoby zaangażowane w dialog i funkcjonowanie rad społecznych w naszym mieście.

Prelegenci w ramach swoich wystąpień poruszą kwestie związane z różnicami i podobieństwami międzypokoleniowymi, kooperację pokoleń w Łomży, w Polsce i Europie, własne wizje współpracy, w tym również planowane przedsięwzięcia i pomysły.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym (link do zdalnego uczestnictwa: http://bityl.pl/cQZ2G,), a także stacjonarnie w Hali Kultury.

Dodaj komentarz