Udało się uzbierać całą kwotę. Wzruszający wpis mamy 1,5-rocznej Julki

„Dla nas to cud” pisze mama małej Julki Kierzkowskiej po tym jak chwilę przed czasem udało się uzbierać pełną sumę potrzebną do przeprowadzenia operacji w Stanach Zjednoczonych. Prawie 42 tysiące oso wsparło akcję w portalu siepomaga.pl wpłacając łącznie przeszło 2mln zł.

R E K L A M A


Poniżej publikujemy wzruszający wpis mamy 1,5-rocznej Julki z Jedwabnego:

"Moi Drodzy Dobrzy Ludzie, Aniołowie Julci...

Mam w głowie tak wiele myśli, które chciałabym tu przelać, a tak trudno jest mi ubrać to w słowa. Zadziały się w naszym życiu rzeczy niezwykłe, coś, czego w marzeniach nawet nie mogliśmy oczekiwać.

Pod koniec lipca stanęliśmy przed Wami jako rodzice, którzy nie są w stanie uratować własnego dziecka. Byliśmy z dramatycznej sytuacji. W rękach mieliśmy tylko błaganie i odrobinę nadziei. Dziś chcemy powiedzieć, że to dzięki Wam odzyskaliśmy utraconą radość życia. Dzięki Wam wróciła pełnia nadziei. To Wy pokazaliście nam, że ludzie są z natury dobrzy i jeśli się z ufnością przyzna do swoich problemów, znajdzie się Armia Dobrych Serc, która jest w stanie dokonać rzeczy niemożliwych . Bo właśnie za taką rzecz uznajemy zakończenie zbiórki Julci dzień przed wyznaczonym terminem. Dla nas to CUD.

Ten cud stał się dzięki każdemu z Was. Może byłeś z nami od początku, a może dołączyłeś w trakcie. Może ofiarowałeś Julci bardzo dużą kwotę, a może złotówkę, na którą ciężko pracowałeś. Może nie mogłeś wpłacić nic, ale otoczyłeś Julę modlitwą. Może prosiłeś o pomoc innych ludzi, wstawiając się za Julą. Może nie dosypiałeś po nocach, organizując "nastą" kwestę. PAMIĘTAJ, TO TY DAŁEŚ JULCI SZANSĘ. I jeśli spotkasz Julę, spojrzysz na nią, miej świadomość, że ona żyje dzięki temu, że nie byłeś obojętny. Jej nowe serce będzie biło dlatego, że Twoje serce ostatnio tak mocno biło dla niej. I jeśli kiedykolwiek zdarzy Ci się, Dobry Człowieku, stracić poczucie sensu życia, pomyśl wtedy o Julci i zrozum, że to Ty odmieniłeś jej los.

DZIĘKUJEMY CI ZA ZAANGAŻOWANIE, WIARĘ W SUKCES, WSPARCIE, GDY BYŁO BARDZO CIĘŻKO, DOBRE SŁOWO NA CO DZIEŃ. DZIĘKUJEMY ZA JULĘ."

Komentarze

  • Urszula

    • 5 dni temu
    Wspaniała mamo twoje słowa to miód na serduszko.
    Ubrałaś te uczucie i radość w.najpiekniejsze słowa.
    Pozdrawiam mocno i dużo zdrówka dla.was

Dodaj komentarz