Kurierzy zatrzymani w Piątnicy

Ok godz. 23:30 Policjanci WRD KMP Łomża w m. Piątnica zatrzymali do kontroli 2 samochody osobowe marki VW, którymi poruszało się 3 ob. Holandii. Mężczyźni są podejrzani, o to że zorganizowali nielegalne przekroczenie granicy RP nieustalonej grupie imigrantów.

R E K L A M A


Wczoraj około godz. 06:15 policjanci OPP Katowice na DW 685 w okolicy Dubicz Cerkiewnych zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford ob. Gruzji, który przewoził 12 nielegalnych imigrantów ob. Iraku. Ok godz. 19:22 policjanci OPP Kraków, w m. Treszczotki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Nissan ob. Białorusi, który przewoził 3 nielegalnych imigrantów ob. Syrii.

Przed północą Policjanci WRD KMP Łomża w m. Piątnica zatrzymali do kontroli 2 samochody osobowe marki VW, którymi poruszało się 3 ob. Holandii. W/w mężczyźni podejrzani, o to że zorganizowali nielegalne przekroczenie granicy

Od początku kryzysu migracyjnego przy granicy z Białorusią, policja zatrzymała w Podlaskiem ok. 300 tzw. kurierów w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy.

Dodaj komentarz