Kolejny pościg na Podlasiu - Ukrainiec wiózł Syryjczyków

Policjanci ze Szczecina, którzy aktualnie pełnią służbę w powiecie siemiatyckim, zatrzymali po pościgu 26-letniego obywatela Ukrainy. Kierowca nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i próbował uciec. Niebezpieczną jazdę zakończył w rowie. Oprócz kierowcy, autem podróżowały 4 osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę. 26-latek trafił do policyjnego aresztu i jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty pomocy w nielegalnym przekroczeniu granicy oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.

R E K L A M A


W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kolejnego pościgu za kierowcą, który przewoził osoby nielegalnie przebywające w naszym kraju. Do zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Olchowicze w gminie Mielnik w powiecie siemiatyckim. Tuż przed północą policjanci z oddziału prewencji ze Szczecina wydali polecenie kierowcy skody do zatrzymania pojazdu. Mężczyzna zlekceważył polecenia mundurowych i zaczął uciekać w kierunku Siemiatycz. Po kilkukilometrowym pościgu, kierowca osobówki stracił panowanie na pojazdem i wylądował w rowie. Z rozbitej skody wybiegła grupa mężczyzn i ukryła się w pobliskim lesie. Po chwili wszyscy byli już w rękach mundurowych. Policjanci ustalili, że kierowcą był 26-letni obywatel Ukrainy. W skodzie przewoził 4 obywateli Syrii, którzy nielegalnie przekroczyli granicę. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Imigranci zostali przekazani Straży Granicznej. Kierowca skody został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszy zarzuty pomocy w nielegalnym przekroczeniu granicy oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za te przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

 • XK

  • 1 tydz. temu
  Folks wanting to use social media sites to advertise their
  model usually buy followers, likes, comments, and shares from
  third-get together social media service suppliers.

  If you're in advertising and marketing or even have an internet
  enterprise, then it is best to know all about this trend so that you just too can make use
  of it to additional your interests. Social media advertising is inevitable for brands immediately,
  that need to develop their reach and develop their business, whether
  or not online or offline. I want a panel like yours / I want to resell your services how?

  SMM panel is a wholesale SMM panel, we provide low cost
  prices for Instagram reseller panel, cheap SMM panel, SMM panel supplier, wholesale SMM panel, social media panel, as well
  as different Instagram followers panel. Our on-line SMM promotion offers are best available in the market.
  However it's not possible always to get an authentic reseller SMM panel for
  social media marketing-related promotion. The corporate tries to supply an exhaustive listing of options and providers in its tool and claims to be the one device that you'll ever need when it comes to advertising and marketing and promotion on social media platforms.
  discuss

 • LZ

  • 7 dni temu
  คลิปหลุด เว็บโป๊ใหม่ คลิปหลุดนักศึกษา สาวน่ารัก คลิปโป๊ javhubpremium ไลฟ์สด mlive หนังโป๊มาใหม่ทุกวันjav

Dodaj komentarz