Mężczyzna przygnieciony przez drzewo. Czekał na pomoc 22 godziny

Szybka reakcja policjantów z posterunku policji w Czerwinie pozwoliła na odnalezienie zaginionego 75–letniego mężczyznę, który nie wrócił na noc do domu. Jak się okazało został on uderzony podczas wycinki lasu przez konar drzewa i nie mógł się ruszyć, aby wezwać pomoc. Tak spędził blisko 22 godziny.

R E K L A M A


Wczoraj kilkanaście minut przed południem policjanci z posterunku Czerwinie otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia 75-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Natychmiast rozpoczęło się poszukiwanie mężczyzny. Z uwagi na czas i niską temperaturę policjanci zdawali sobie sprawę, że w uratowaniu życia seniora może liczyć się każda minuta. Wspólnie z rodziną sprawdzali miejsca, gdzie mógł się udać. Mężczyzna niestety nie zabrał ze sobą telefonu.

Po niespełna godzinie poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. W pewnym momencie zauważono leżącego obok konaru drzewa mężczyznę. Okazało się, że w trakcie wycinki drzewo uderzyło go w klatkę piersiową upadł na ziemię i nie mógł się ruszyć, ponadto senior był wychłodzony. Okazało się, że leżał w ten sposób przez prawie 22 godziny. Ostatecznie przytomny został zabrany do szpitala.

KMP Ostrołęka

Dodaj komentarz