Czarne Audi krąży pod szkołami. Ktoś częstuje dzieci cukierkami i zaprasza do samochodu

Fot. SP w Borawem

Władze Szkoły Podstawowej zlokalizowanej w miejscowości Borawe w powiecie ostrołęckim informują że pod szkołami w okolicy ktoś zaczepia dzieci, częstuje je cukierkami, pokazuje karciane sztuczki i zaprasza do samochodu. Podejrzana osoba porusza się czarnym Audi A4 Allroad.

R E K L A M A


- Dostaliśmy niepokojące sygnały od mieszkańców, że od kilku dni samochód na obcych numerach rejestracyjnych jeździ po Borawem.(Marka samochodu Audi A4 Allroad) W ostatnich dniach pod szkołami z naszego powiatu miało miejsce zaczepianie dzieci , dawanie cukierków, pokazywanie sztuczek karcianych a na końcu zapraszanie do samochodu – czytamy w komunikacie szkoły.

W związku z zagrożeniem szkoła w Borawem zaapelowała do rodziców o przypomnienie dzieciom, jak należy zachować się w sytuacji kontaktu z osobą nieznajomą.

- Proszę uczulić dzieci, żeby uważały i przypomnieć, jak mają zachować się w sytuacji, gdy będą zaczepiane przez obcego. Poproszę również o czujność i o zwrócenie uwagi, czy nie dzieje się nic niepokojącego. Proszę niezwłocznie zgłaszać wszystkie niepokojące sytuację do dyrekcji szkoły oraz na policję – czytamy w komunikacie.

Dyrekcja szkoły o sprawie poinformowała policję oraz władze gminy.

- Policjanci są w stałym kontakcie z dyrekcja szkoły. Dziś dzielnicowi przeprowadzili spotkania profilaktyczne ze wszystkimi uczniami placówki na temat kontaktów z osobami obcymi. Funkcjonariusze w trakcie pogadanek wskazali właściwy sposób zachowania w przypadku napotkania tego rodzaju sytuacji – czytamy w komunikacie rzecznika ostrołęckiej policji przekazanym przez portal moja-ostroleka.pl.

Komentarze

  • Weronika

    • 7 dni temu
    Nudzi sie cwelowi chce miec chyba dupsko przeczepane.....
  • XT

    • 3 dni temu
    Вы непревзойдённы ! Заскакивайте и на созданный сайтец ;) Ортопедический матрас кривой рог цены

Dodaj komentarz