Spotkanie z Sumlińskim i projekcja filmu "POWRÓT DO JEDWABNEGO". Czy dojdzie do protestów?

fot. sumlinski.pl

Już dziś o godzinie 18:00 w hali Kultury w Łomży odbędzie się spotkanie autorskie z dzienikarzem śledczym oraz autorem wielu "niewygodnych" książek - Wojciechem Sumlińskim. W ostatnim czasie było bardzo głośno o Sumlińskim za sprawą filmu "Powrót do Jedwabnego". Produkcja została w dziwnych okolicznościach usunięta z YouTuba. Dziś film będzie można obejrzeć w naszym mieście.

R E K L A M A


- Jesteśmy w codziennym kontakcie z ZASTRASZANYMI Organizatorami. Wyborcza atakuje artykułami, TVN wydzwania do urzędu miasta, zapowiada najście z kamerą i żądaniem wyjaśnień ws udostępnienia nam sali, a fora internetowe pełne są bluzg, gróźb i chorych zapowiedzi - pisze na facebooku Sumliński.

- Spotkanie to jest niezwykle ważne - Łomża to miasto oddalone zaledwie 20 kilometrów od Jedwabnego, pojawią się zatem również mieszkańcy miasteczka oskarżani o popełnienie zbrodni na Żydach. Głęboko wierzę, że Urząd Miasta Łomży nie ugnie się pod naporem mediów i podtrzyma deklarację udostępnienia nam sali. Zachęcam Państwa do przybycia - zdecydowanie będzie to kluczowy moment trwającej obecnie trasy autorskiej - dodaje autor.

Komentarze

  • zybi

    • 1 tydz. temu
    wspaniale
  • kurp

    • 1 tydz. temu
    Film w końcu ujawnia historyczną prawdę. Nie dajmy się zeszmacić przez żydowskich oszołomów. Dodając od siebie, jakim cudem w niewielkie stodółce można zmieścić około 1000 osób, chyba, że pan gross, który igdy nie był w Jedwabnem nienawiść i chamstwo wymyślił tylko dla własnej reklamy To jest podłe, Polacy nigdy nie powinni poddać się szantażowi żydowskiem "torpedom"

Dodaj komentarz