Bili i kopali po całym ciele. Chwile później uciekli

Zambrowscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie 38-latka, do którego doszło w czwartkowy wieczór na parkingu w Rutkach-Kossakach. 34-latek i dwóch 33-latków usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A


Zambrowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 38-latka. Jak ustalili funkcjonariusze to oni w ubiegły czwartek na parkingu w Rutkach-Kossakach zaatakowali 38-letniego mieszkańca pobliskiej miejscowości. Z jego relacji wynikało, że napastnicy podjechali do niego samochodem, bili i kopali po całym ciele. Chwile później uciekli. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch ze sprawców. Obydwaj to mieszkańcy powiatu zambrowskiego. Po zatrzymaniu trafili do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania u 33-latka policjanci znaleźli biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Trzeci z napastników został zatrzymany przez policjantów w poniedziałek. Przy nim również kryminalni znaleźli narkotyki. Narkotester wskazał, że mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę. Wszyscy usłyszeli zarzuty.

Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo pobicia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 33-letnie mieszkaniec powiatu zambrowskiego oraz jego o rok starszy kolega z Zambrowa usłyszeli też zarzut posiadania narkotyków za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Zambrów

Dodaj komentarz