Napadł na kobietę w biały dzień w środku osiedla

Dziś koło południa przy Szkole Podstawowej Nr 1 młody mężczyzna napadł na starszą kobietę. Jak wynika z relacji świadków, napastnik przewrócił swoją ofiarę i wyrwał jej torebkę. W pościg za mężczyzną ruszyli świadkowie całego zajścia. Sprawca uciekał w kierunku ulicy Broniewskiego. Goniony przez zdeterminowanych przechodniów porzucił „łup” i uciekł między bloki.

R E K L A M A


Na miejscu zdarzenia konieczna była interwencja karetki pogotowia. Policyjne patrole otrzymały rysopis sprawcy. Pozwoliło to na szybkie zatrzymanie podejrzanego. Mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie. Więcej szczegółów dotyczących sprawcy poznamy po weekendzie.

Warto przestrzec naszych najstarszych bliskich aby dla swojego bezpieczeństwa - rezygnowali z noszenia torebek zamieniając je na mniejsze portfele, które można ukryć - wtedy kiedy to możliwe.

Komentarze

  • Usługi Premium to oszustwo

    • 1 mies. temu
    Użytkowniku komórki, przeglądając strony internetowe nie klikaj w żadne reklamy bo zasuskrybujesz usługę premium która będzie cię kosztować dużo nerwów i pieniędzy. Każdy Operator Telefonii Komórkowej zdaje sobie sprawę z tych machlojek lecz nic nie robi w tym kierunku bo ma również z tego zysk. Pracownik Osługi Klienta nie ma prawa nikogo przestrzegać bo zostanie zwolniony. Tylko osobisty czyjś wniosek sprawi że zablokują usługi Premium. To nic nie kosztuje i znacznie zmniejsza oszustwo. Oszust to pasożyt i trzeba go tępić jak szczura. Przekaż dalej.
  • Czebu

    • 1 mies. temu
    Odpisuję na komentarz. Dlaczego używacie smartfonów? A może lepiej mieć tablet do Internetu? A do zwykłych rozmów zwykły telefon 4G. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Nie narzekam, na program Messenger z Facebook'a, że mi wysyła ciągle powiadomienia. Dajecie się wmanipulować w te wszystkie reklamy smartfonów. Dajecie się omamić operatorom telefonii komórkowej. Nie zgadzam się z tym, że usługi premium to oszustwo. Kiedyś korzystałem z powiadomień SMS premium i nie żałuję. Tu nie chodzi o oszustwo, a tylko problemy techniczne. Chodzi o problem z wysyłaniem SMS'ów na czas. Czasem dochodzą te SMS'y premium, a czasami nie dochodzą. Informatycy powinni zadbać o jakieś serwery SMS. Założyć kilkadziesiąt modułów GSM na serwer i nie będzie problemów. Tylko niestety w tym kraju w szkołach podstawowych nie uczą elektroniki. To o czym my mamy pisać. Wszystko jest konstruowane w Chinach. Byle jaki Polak nie zbuduje czegoś takiego.

Dodaj komentarz