"Kiedyś to było" z Fair Play Crew

Spektakl komediowy „Kiedyś to było” formacji tanecznej Fair Play Crew odbędzie się w niedzielę 19 września 2021 r. o godz. 18:00 w Hali Kultury (Stary Rynek 6). Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odebrać w Urzędzie Miejskim w Łomży (pok. 122) w godz. 7:30-15:30. Liczba miejsc jest ograniczona!

R E K L A M A


Fair Play Crew to zespół taneczny z Białegostoku. Zdobył I nagrodę oraz nagrodę publiczności na XXXI Przeglądzie Autorskich Kabaretów Amatorskich, przedstawiając taneczne gagi. Występował w wielu programach telewizyjnych, m.in.: „You Can Dance – po prostu tańcz”, „Mam talent!”, „Po prostu taniec”, „Top Trendy” czy „Viva Comet”.

„Kiedyś to było” to nowy program kabaretowy Fair Play Crew. Ta wyjątkowa komedia przenosi nas w przyszłość, w której członkowie formacji wcielają się w nieco starszych panów i wspominają jak „kiedyś to było”, a działo się naprawdę wiele! Choć ta podróż może wydawać się sentymentalna, nie zabraknie w niej świetnej zabawy w czystej postaci. Ich abstrakcyjne poczucie humoru, ponad 20 letni dorobek taneczny i niezrównane umiejętności sceniczne sprawiają, że Fair Play Crew w swoim spektaklu śmieszą bez słów widzów w każdym wieku.

Dodaj komentarz