Seniorada 2021 coraz bliżej

  • Seniorada 2021 coraz bliżej

Już 15 września na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR, w okolicy Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie Seniorada, czyli wielkie święto łomżyńskich nestorów. Organizatorem wydarzenia jest prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

R E K L A M A


Program tegorocznej Seniorady obfituje w ciekawe wydarzenia. Zaplanowano m.in. występy artystyczne. Na scenie pojawią się grupy muzyczne z Łomży, Piątnicy, Kolna i Grajewa, a na zakończenie uczestnicy imprezy będą bawić się przy dyskotekowych rytmach zespołu Souvenire z Białegostoku.

Nie zabraknie także stoisk prozdrowotnych, na których będzie można zrobić badania profilaktyczne, poradzić się dietetyka i fizjoterapeuty. Będą też konkursy z nagrodami i kulinarne niespodzianki. Seniorada rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do 18.00.

W ramach obchodów święta łomżyńskich seniorów odbędzie się również spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Kultowe ,,Zapiski oficera Armii Czerwonej”, można będzie zobaczyć dzień później, w czwartek 16 września o godz. 14:00 w Hali Kultury.

1 – osobowe wejściówki na to przedstawienie będą do odbioru od poniedziałku 13 września, przy ul. Farnej 1, w pokoju numer 8. Zaproszenia przeznaczone są dla posiadaczy karty seniora.

Komentarze

  • red

    • 1 tydz. temu
    Szczęśliwi posiadacze parasolek:)

Dodaj komentarz